Ieškoti

Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru

Išleista: 2020
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Tautosaka
Puslapių skaičius: 512
Skaitė/Skaito/Nori 1/1/3
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Victoria Eugenia Henao MANO LAIMĖ IR PRAGARAS SU PABLO ESKOBARU

Graži begalinės meilės, neįtikėtinos prabangos ir žiauriausių gyvenimo išbandymų istorija

Pablo Escobaro, vieno iš turtingiausių, galingiausių ir žiauriausių visų laikų nusikaltėlių, istorija domina visą pasaulį. Tačiau artimiausias jam žmogus niekada nekalbėjo – bent iki šiol. Trylikametė Victoria, kilusi iš pasiturinčios šeimos, lankiusi privačias mokyklas, įsimylėjo neturtingą vaikiną iš provincijos, Pablo, ir jau po dvejų metų apsigyveno kartu. Nepaisydama daugybės neištikimybių ir smurto, buvo šalia vyro dar 16 metų iki pat jo mirties. Tai ji įtikino Pablo sudaryti taikos sutartį su priešais ir sugebėjo susitarti dėl savo ir vaikų laisvės po jo mirties.

Tai buvo didelės aistros, smurto, pavojų bei pažeminimų istorija.

Po 25-erių metų nuo Pablo mirties paslaptingiausia Escobaro epopėjos herojė pasiryžo papasakoti savo istoriją ir atskleisti, koks buvo tikrasis žmogus, slypintis už legendos.

Jis turėjo reaktyvinių lėktuvų ir sraigtasparnių parką bei daugybę dvarų – vieną iš jų puošė ledo arena ir boulingo alėja. Svečių ir savo džiaugsmui net buvo įkūręs egzotiškų gyvūnų zoologijos sodą.

Kolumbijos Kokaino karalius Pablo Eskobaras buvo laikomas septintuoju turtingiausiu pasaulio žmogumi ir Nr. 1 populiariausiu žmogumi Lotynų Amerikoje. Jo žmona jau matavosi pirmosios Kolumbijos ponios sukneles ir nusisamdė etiketo mokytoją, kad mokėtų bendrauti su prezidentais...

Po narkotikų imperijos žlugimo devintojo dešimtmečio pabaigoje Victoria Eugenia Henao ir du jų vaikai išgyveno sprogdinimus, namų areštus, slapstymąsi ir nuolatinį pavojų. Tačiau ji niekada neišdavė vyro – ne tik todėl, kad bijojo, bet ir todėl, kad mylėjo...

Nuoširdi ir atvira žinomiausio šių laikų kokaino karaliaus istorija, papasakota moters, visą gyvenimą žengusios greta.

Victoria Eugenia Henao – kadaise buvusio garsaus narkotikų barono Pablo Escobaro našlė. Septyniolika metų – iki vyro žūties – ji buvo ištikima Pablo žmona.

Po vyro mirties moteris su sūnumi ir dukra ilgą laiką gyveno pabėgėlių gyvenimą. Policija buvo pateikusi jai kaltinimus dėl dalyvavimo narkotikų kartelyje, kurie nepasitvirtino. Jos gyvenimas – tai kruvina pasaka: prieš tėvų valią ištekėjusi vos penkiolikos, dėl blogos vyro reputacijos ir nesutramdomo būdo gyveno kaip „auksiniame narvelyje“, bet niekada nepaliko Pablo Escobaro, nebendradarbiavo su jo priešais ir visada tvirtai laikėsi moralinių idealios žmonos principų – nesikišo į vyro reikalus ir visada pakluso. Po ilgos ir įnirtingos kovos su visomis gyvenimo negandomis, pakeitusi vardą ir tapusi María Isabel Santos Caballero, moteris su šeima dabar gyvena Argentinoje.

Dvidešimt penkerius metus kantriai ir pagarbai tylėjusi ji pagaliau pasakoja savo tikrąją gyvenimo istoriją – neįtikėtinai prabangią ir žiauriai skausmingą.

Knygos „Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Mano laimė ir pragaras su Pablo Eskobaru“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014