Ieškoti

Smėlio laikrodis

Originalo pavadinimas: The Hourglass
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 432
Skaitė/Skaito/Nori 6/0/7
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:4
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Pernai skaičiau šios autorės „Eimę Snou“ ir labai pamilau rašytojos stilių bei sugebėjimą kurti gražią istoriją. Todėl pamatęs, kad netrukus pasirodys kita šios autorės knyga- spirgėjau iš nekantrumo kuo greičiau ją gauti ir perskaityti. O kaip tik buvo mano gimtadienis ir gavau dovanų pinigų, už kuriuos man išėjo šita knyga. Tad greitai pabaigęs pradėtą knygą- griebiausi šitos.

Iš pradžių man istorija atrodė kiek.. neturinti prasmės ir nesirišanti, bet pasiekus kažkur 130 puslapį- viskas ėmė stotis į vėžias ir galutinai mane įtraukė, nes žinojau istorijoje slypinčią paslaptį... tik nenumaniau kokia ji. O jei negali nuspėti knygos siužeto- tuomet knyga yra tikrai verta skaityti. Tad kiekvieną dieną laukiau kada baigsiu darbą ir grįžtant namo autobuse galėsiu tą pusvalandį skirti keliems puslapiams. Na, o kai atėjo mano trys išeiginės- kibau į ją visom išgalėm, nes negalėjau taip paprastai jos padėti į šoną ir eiti miegoti. Kuo toliau tuo viskas ėmė dėliotis į savo vietas ir įgavo prasmę. Visgi- tai ne „Eimė Snou“, bet rašytoja savo stilių puikiai išlaikė.

Jeigu reiktų šitą knygą apibūdinti tik vienu žodžiu, tai būtų- JAUTRU. Tikrai LABAI jautri šeimos istorija. Paskutiniuose puslapiuose plūdau ašaromis, nes nebemačiau veikėjų, o mačiau save ir... vieną ypatingą asmenį, su kuriuo smagiai leidom laidą taip pat kaip Kloja su Liu. Todėl dabar sėdžiu, užvertęs knygą, ir galvoju: gal ir man atėjo laikas kaip Norai važiuoti į tą miestą, kurį kasnakt regiu savo sapnuose..? Štai kokių minčių man sukėlė šita knyga: jeigu jauti, kad turi kažką padaryti- privalai tai padaryti, nes tik taip pat rasi savo laimę.

APIBENDRINIMAS: jautru, romantiška, tobula knyga vėsiam ir lietingam vasaros vakarui namuose ar pajūryje.

2019-07-17 19:57

1950. Paauglė Klojė kiekvieną vasarą atvažiuoja paviešėti į Tenbį pas giminaičius. Ji su draugu ilgas nuostabias saulėtas dienas leidžia klaidžiodami paplūdimyje, maudydamiesi jūroje, karstydamiesi olomis ir ieškodami slaptų tunelių. Klojės svajones apie gražią, šviesią ateitį staiga nutraukia tragiškas įvykis, ilgam palikdamas jos sąmonėje gilų kankinantį pėdsaką.

2014. Norai visados atrodė, kad sėkmė ją lydėjo ir lydės, kol netikėtai jos gyvenimas ėmė byrėti į šipulius. Užpuolė kankinantis nerimas ir naktiniai košmarai. Tačiau vieną dieną Norai prieš akis kaip gyvas iškyla nuostabaus Tenbio paplūdimio, kuriame kartą lankėsi vaikystėje, vaizdas. Pasidavusi vilionei, ji važiuoja į Tenbį ir kartu su tenykšte mergina mėgina pasinerti į naują gyvenimą. Tačiau Tenbis slepia paslaptį, ir netrukus Nora patirs, kad šis nedidukas pajūrio miestas turi galios išgydyti net stipriai kenčiančią sielą.

Knygos „Smėlio laikrodis“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Smėlio laikrodis“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014