Ieškoti

Eimė Snou

Originalo pavadinimas: Amy snow
Išleista: 2018
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 456
Skaitė/Skaito/Nori 7/0/7
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:4
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Šita knyga pas mane atsidūrė labai spontaniškai. Tiesiog kėliau naujas knygas į Goodreads ir... akimirkai sustojau prie šitos ir žiūrėjau į viršelį.. tuomet lyg mano rankos man nepriklausytų, paspaudžiau ją pridėti prie savo knygų ir užsirašiau, kad kitą dieną nueiti į knygyną. Pirmą skyrių perskaičiau sėdėdamas kavinėje iš nuobodulio laukdamas koncerto. Ir pirmasis skyrius mane iškart suintrigavo... Nusprendžiau, kad padėsiu į šoną kitas knygas ir dabar skaitysiu šitą.

„Džeinės Eir“ niekada neskaičiau, tad nelyginsiu šios knygos su jokia kita. Šitoje istorijoje pasakojama dviejų merginų itin artima draugystė. Dvi merginos- dvi istorijos-dvi paslaptys. Pirmasis įspūdis nuo pačių pirmų lapų buvo toks... šiltas, lengvas, raminantis... tas mėlynas viršelis ir rašytojos švelnus pasakojimo stilius užliūliavo mane palengva vesdamas link dviejų paslapčių atskleidimo. Nuo vieno skyriaus prie kito keliaujant susipažinau su įvairiausiais veikėjais. Ir visi jie priminė man kažkokius pažįstamus žmones. Venavėjai buvo 100% mano šeima, kurioje užaugau... Garlandas ir Rivertorp- aš pats. Aurelija- pirmoji mano meilė... Henris- žmogus, kurį myliu... Tad atrodė, jog visi knygos veikėjai man lyg seni geri pažįstami, kad ir kokie pozityvūs ar negatyvūs jie būtų- vis vien atrodė tokie.. artimi. Ši rašytoja turi būtent kažką tokio, kad atrodo jos istorija ir veikėjai tau tokie artimi ir taip malonu skaityti jos knygą. Nesugebu nupasakoti to šilto jausmo, kurį jaučiau visą laiką su šita knyga rankoje.

Apibendrinimas: Intriga išlaikyta iki paskutinių puslapių, paslaptys, Viktorijos laikų D. Britanija, nuostabūs drabužiai ir to laikmečio atmosfera, gilūs jausmai, ir laiminga pabaiga. Tobula, šilta pavasariška istorija nukelianti į kuklius Viktorijos laikus.

2018-04-05 17:10

Eimę Snou 1831 m. Aurelija Venavėj randa ant sniego aristokratiškos savo šeimos valdose. Našlaitė auga nekenčiama Venavėjų, nors su Aurelija suartėja lyg seserys. Sulaukusi dvidešimt trejų, Aurelija miršta, palikdama Eimei ypatingą dovaną – laišką, kuriame palieka užuominų ieškoti kitų jos laiškų. Po Aurelijos mirties Venavėjai Eimę išveja iš namų, todėl nieko nelaukdama ji leidžiasi į kelionę po Viktorijos laikų Angliją, bandydama išsiaiškinti paskutinę Aurelijos gyvenimo paslaptį ir tiesą apie savo kilmę...

Knygos „Eimė Snou“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Eimė Snou“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014