Ieškoti

Murkė. Vieniša katytė

Originalo pavadinimas: Willow: The Lonely Kitten
Išleista: 2017
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Vaikams
Serija: Animal Rescue
Puslapių skaičius: 128
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/0
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Šitoje knygoje pagrindinė "veikėja" yra katytė Murkė išgelbėta iš apleisto namo. Tuo jai viskas nesibaigia. Jai dar tenka prisikentėti kol pagaliau randa savo šeimininką. Man patiko šita istorija, nes priminė mano pačio katę Martą, kurią taip pat pasiėmiau iš prieglaudos ir kuri lygiai taip pat buvo atstumta kitų savininkų ir vėl grąžinta į prieglaudą. Mano katės išvaizda netgi tokia pati kaip Murkės!

Visada sunku vertinti vaikiškas knygas kai esi suaugęs. Turi jas įvertinti šito žanro rėmuose.
Knyga yra tokio pačio tipo kaip Holly Webb serija apie gyvūnėlius, tačiau šičia gyvūnėliai yra išgelbėjami gyvūnų prieglaudos darbuotojų, kurie taip pat yra ir šeima. Knyga taip pat iliustruota paveikslėliais.

2017-10-04 19:57

Paliktas... pasiklydęs?..
Nepaprastojoje gyvūnų prieglaudoje visi ras namus!
Eva ir Karlas gyvena kartu su tėvais jų įkurtoje gyvūnų prieglaudoje ir žino, kad pasaulis nėra tobulas. Kiekvieną dieną atvyksta naujas nelaimėlis, kuriam reikia pagalbos.
Sutikusi Džulę ir Džeiką Šenonus, Eva įsitikinusi, kad jie yra nuostabūs Murkės, – meilios juodmargės katytės, kurią ji išgelbėjo iš apleistos sodybos, – naujieji šeimininkai. Tačiau Murkei išvykus į naujus namus, Eva ima įtarti, kad kažkas negerai, ir katytė vėl gali atsidurti siaubingame pavojuje...

Knygos „Murkė. Vieniša katytė“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Murkė. Vieniša katytė“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014