Ieškoti

Pragaro audra: Nacistinės Vokietijos žlugimas 1944-1947 m.

Originalo pavadinimas: Hellstorm: The Death of Nazi Germany, 1944-1947
Išleista: 2018
Leidykla: Briedis
Kategorijos: Istorija
Serija: II pasaulinis karas
Puslapių skaičius: 400
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/1
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:2
Milda  knygą įvertino 
5 iš 5

Be galo sukrečianti knyga. Turint minimalias mokykloje įgytas žinas apie Antrąjį pasaulinį karą, net neįsivaizdavau kokia baisi buvo po jo atėjusi taika. Jei kas neskaitėte tai rekomenduoju perkaityti ir “Barbarų žemynas”.

2020-01-14 19:00

Tai buvo kruviniausias ir baisiausias karas pasaulio istorijoje. Žuvo milijonai žmonių, sunaikintas neįkainojamos vertės turtas, nuo žemės nušluoti senoviniai miestai – Antrasis pasaulinis karas tapo didžiausia XX a. tragedija.

Thomas Goodrichas suteikia galimybę patirti to meto įvykius ir atskleidžia šiurpinančią tiesą. Autorius aprašo, ką matė sąjungininkų pilotai bombarduodami Vokietijos miestus, ką patyrė esantys bunkeriuose, kai, girdėdami krintančių bombų švilpesį, laukė mirties... Pasakojama apie Rytų fronto žiaurumus paskutiniais karo mėnesiais, apie vokiečių moterų likimus, kai siautėjanti Raudonoji armija prievartavo ir žudė visoje Europoje – kaip visos „nuo aštuonerių iki aštuoniasdešimties metų" moterys su pasibaisėjimu laukė žodžių „Frau Komm" (vok. „Eikš, moterie").

Didžiausių nuostolių istorijoje atnešusios nelaimės, kai, bėgdami jūra, žuvo tūkstančiai karo pabėgėlių, priverstinė masinė emigracija, pareikalavusi galybės aukų, žmonių likimai pokarinėse mirties stovyklose ir kankinimo kamerose – šios ir daugybė kitų tamsiųjų Antrojo pasaulinio karo paslapčių atskleidžiamos „Pragaro audroje".

Knygos „Pragaro audra: Nacistinės Vokietijos žlugimas 1944-1947 m.“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Pragaro audra: Nacistinės Vokietijos žlugimas 1944-1947 m.“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014