Ieškoti

Gėlių magija. Gėlių reikšmės, simbolika ir gydomosios galios

Originalo pavadinimas: The Magic of Flowers
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Ezoterika
Puslapių skaičius: 304
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knyga apie paslaptingą gėlių prigimtį

Gėlės – tai ne tik gamtos stebuklas, tyro, savaiminio grožio šaltinis, bet ir subtili energija, paliečianti mūsų sielas. Augalų žinovė Tesa Vaitherst (Tess Whitehurst) daugybę metų domėjosi botaninėmis ir magiškomis augalų savybėmis, gamino žiedų esencijas ir mokėsi jas panaudoti. Šioje knygoje ji dalijasi žiniomis apie gėlių simboliką, gydomąsias savybes bei harmonizuojantį poveikį aplinkai ir žmonėms.

Aguona, frezija, alyva, bijūnas, raktažolė... Iš viso knygoje aprašyta per 60 gėlių. Būdami šalia jų – nesvarbu ar perkate puokštę, ar auginate jas namuose, – , naudodami eterinį aliejų ar žiedų esencijas, galite savo gyvenimą pripildyti grožio, gyvybingumo, sveikatos, sėkmės ir kitų dvasinių galių.

Ar žinojote, kad kalija – tai taikos simbolis, o gvazdikas nuo senų laikų simbolizuoja gedulą? Neužmirštuolė nuostabiai pagelbėja tvarkantis aplinką, o pelargonijos atneša į namus laimę, ramybę ir harmoniją? Elegantiškosios orchidėjos veikia kaip afrodiziakai – žadina jausmus ir potraukį, tad auginkite jas miegamajame...

Knygos „Gėlių magija. Gėlių reikšmės, simbolika ir gydomosios galios“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Gėlių magija. Gėlių reikšmės, simbolika ir gydomosios galios“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014