Ieškoti

MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

Originalo pavadinimas: Mothers Who Can't Love: A Healing Guide for Daughters
Išleista: 2020
Leidykla: Vaga
Kategorijos: Psichologija
Puslapių skaičius: 320
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/1
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knygoje „Mamos, nemokančios mylėti“ visame pasaulyje garsi psichologijos mokslų daktarė, bestselerio Toksiški tėvai autorė Susan Forward kviečia į sudėtingą pokalbį apie žalojantį nemylinčių motinų poveikį dukterims ir pateikia efektyvių technikų, kaip vaduotis iš skausmingos patirties gniaužtų.

Per 35 darbo metus S. Forward susidūrė su daugybe moterų, kenčiančių nuo psichologinės žalos, kurią joms padarė jas užauginusios mamos. Ilgi kritikos, konkurencijos, emocinio ignoravimo, dusinančios kontrolės ar teroro metai jas paženklino nerimu, depresija, pakenkė jų pačių kuriamiems santykiams, pakirto tikėjimą savimi ir pasitikėjimą kitais.

Autorė tyrinėja skirtingus motinų tipus – patologiškai narcisistines mamas, mamas-varžoves, varginamai įkyrias, perdėm valdingas, motiniškos globos reikalaujančias mamas, ir tas, kurios, apleidžia, išduoda, muša – šiltai ir su atjauta moko nukentėjusias dukteris savipagalbos ir nurodo įrankius, kurie taip reikalingi atsitiesti, pagyti, atkurti pasitikėjimą ir savigarbą.

Knygos „MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014