Ieškoti

Sugrįžti į Černobylį

Išleista: 2019
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Istorija
Puslapių skaičius: 192
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/2
Turi/Ieško 0/2
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

1986 metų balandžio 26-oji, 01.23.7 – 01.23.50. Trys sekundės, po kurių pasaulis jau niekada nebebuvo toks, koks iki tol. SUGRĮŽTI Į ČERNOBYLĮ – unikali knyga, kurią būtina perskaityti visiems. Joje – lietuvių, išgyvenusių ir padėjusių likviduoti Černobylio katastrofą, autentiški prisiminimai + tiksli įvykių chronologija su iliustracijomis ir ekskliuzyvi ištrauka iš būsimos Skirmanto Pabendinsko knygos ISTORIJOS, KURIŲ JUMS NEPAPASAKOJAU.

Galingas sprogimas, nugriaudėjęs tą lemtingą naktį Černobylio AE, pakeitė tūkstančių žmonių likimus, nusinešė daugybę gyvybių ir sukėlė milžiniško masto ekologinę katastrofą. Taikus atomas dėl žmonių neatsakingumo ir nežinojimo ar tiesiog biurokratijos ir baimės pažeisti sovietinės sistemos taisykles virto pavojingiausiu priešu.

Nors po beveik 34 metų gamta sugebėjo išsigydyti žaizdas, padarytas radiacijos, daugybę žmonių jos nuvarė į kapus, o dar daugiau tebesigydo savo skaudulius ir šiandien. Ypatingai juos jaučia tie, kurie – vieni savo noru, kiti – priversti – dirbo, likviduojant sprogimo pasekmes. Tarp beveik 600 000 žmonių, dalyvavusių likviduojant avarijos padarinius, buvo ir 7000 lietuvių. Dalies jų jau nėra gyvųjų tarpe. Kaip vyko avarijos padarinių likvidavimas, kokius skaudulius jie slėpė daugybę metų, kaip susiklostė kai kurių iš jų gyvenimai – devynių autentiški pasakojimai černobyliečių lūpomis bei svarbiausių faktų apie avariją apžvalga knygoje SUGRĮŽTI Į ČERNOBYLĮ.

Specialus priedas viduje! Prisiminimai apie tai, kaip buvo statoma Ignalijos elektrinė ir neišdildomi įspūdžiai radioekologiniame draustinyje po 30 metų skyriuje PLIKOMIS RANKOMIS UŽ KASETĖS iš būsimos garsiojo žurnalisto Skirmanto Pabedinsko knygos ISTORIJOS, KURIŲ JUMS NEPAPASAKOJAU (bus išleista 2019 lapkritį).

Jeigu Jums patiko knygos HBO serialas „Černobylis“, privalote perskaityti ir knygą SUGRĮŽTI Į ČERNOBYLĮ

Knygos „Sugrįžti į Černobylį“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Sugrįžti į Černobylį“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014