Ieškoti

9 KAPAS

Išleista: 2019
Leidykla: Baltos lankos
Kategorijos: Detektyvas
Puslapių skaičius: 592
Skaitė/Skaito/Nori 15/0/11
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:11
Palma  knygą įvertino 
5 iš 5

Kai jau pradedi skaityt ,tai negali atsitraukt.Nustebino pabaiga.Gaila buvo,kad šią peskaičiau po ,,Beveidės aukos'' nes ši pirma turi būt.Lenkiuosi Ahnhemui už tokią fantaziją.

2020-02-05 21:27

Žvarbią žiemos naktį po darbo eidamas į netoliese stovintį automobilį tarsi į vandenį dingsta Švedijos teisingumo ministras. Saugumo darbuotojai griežtai uždraudžia viešinti bet kokias žinias, susijusias su įvykiu. Tik bėda, kad detektyvas Fabianas Riskas niekada nebuvo linkęs paklusti taisyklėms. Kad sužinotų tiesą, jis pasiryžęs bet kam. Net jei tai keltų pavojų gyvybei.

Tuo pat metu Kopenhagoje randamas žiauriai sudarkytas garsaus TV laidų vedėjo žmonos kūnas. Moters vidaus organai – tarsi perleisti per mėsmalę, o po ja – lipnaus, jau krešėti pradėjusio kraujo jūra. Tik tyrėja Dunja Hougard netiki, kad tai pavydaus sutuoktinio darbas: juk čia įsivėlęs ir trečias asmuo, kurio pėdsakai veda tiesiai į Švediją, į Fabiano Risko valdas.

Dunja ir Fabianas stačia galva pasineria į tyrimus. Žingsnis po žingsnio jie įsitraukia į makabrišką žudikų žaidimą, kur nuo kraujo, pavienių kūno dalių ir amžinai siaučiančios pūgos šiurpsta oda, o galvose nepaliaujamai skamba vienas klausimas: kas pirmas užbaigs šią kraupią dėlionę?

Knygos „9 KAPAS“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „9 KAPAS“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014