Ieškoti

Pagaliau vasara

Originalo pavadinimas: The Dangerous Jacob Wilde / The Ruthless Caleb Wilde / The Merciless Travis Wilde
Išleista: 2020
Leidykla: Svajonių knygos
Kategorijos: Meilės romanas
Serija: Broliai Vaildai
Puslapių skaičius: 576
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/1
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knygų serija „Broliai Vaildai“

Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas
Siejami ne tik pavardės, bet ir įgimto noro valdyti pavojus… ir gražias moteris.
Džeikobas Vaildas gyveno nutrūktgalvišką gyvenimą… kol karštas jo būdas negailestingai privertė sustoti…
Apie Teksaso vynuogynų vyną sklando legendos, tokias pat Adisona Makdauvel girdėjo ir apie gėdingą Džeikobo Vaildo praeitį, ir apie jo bauginamą atsiskyrėlišką gyvenimą šiomis dienomis. Bet jos dėmesys sutelktas į ateitį, kurios ji tikrai nesieja su jokiu arogantišku vyruku.
Adisona nėra trapi Teksaso laukų gėlelė. Džeikui pradėjus mūšį, ji daugiau nei tik pasiryžusi laimėti. Tačiau deginanti aistra užsiplieskia netikėtai ir itin karštai… aistra, kuriai nepavaldžios jokios žemiškos jėgos.

Nuožmusis Kalebas Vaildas

Kalebas Vaildas, žymusis advokatas, garsėja negailestingumu ir aštriu it ašmenys protu...
Nuo ištisų nenuilstamo darbo metų Kalebo širdis sudiržo, bet viena naktis Niujorke viską pakeičia. Dabar jį persekioja sujauktų paklodžių, nevaržomos aistros ir vienos moters, Seidžės Delton, prisiminimai.
Nors jo sapnų sirena iš tikrųjų yra jį apkvailinusi moteris, jis nepaliauja jos trokšti. Sužinojęs, kad Seidžė turi kai ką labai brangaus, kas priklauso jam, Kalebas pasiryžta tai atgauti. Dabar jo nesustabdys niekas!

Negailestingas Trevisas Vaildas

Trevisas Vaildas nepripažįsta meilės ir įsipareigojimų, tačiau niekados nepraleidžia progos papramogauti su palankiai nusiteikusia moterimi ir dievina karališko dydžio lovas. Žinia, kad Dženė Kuper nekalta, kitomis aplinkybėmis jį būtų paveikusi kaip šaltas dušas, bet merginos ryžtas ir gundanti figūra uždega jį begaline aistra!
Laikrodis tiksi; gyvenimas Dženei negailestingas ir ji ryžtasi sutrumpinti dalykų, kuriuos būtina atlikti, sąrašą. Kai kurie gali būti pavojingi, pavyzdžiui, pažintis su pagarsėjusiu Trevisu Vaildu. Tačiau Dženė neturi ką prarasti, išskyrus... savo širdį, kuri nėra tokia jau nepasiekiama, kaip ji manė.

Knygos „Pagaliau vasara“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Pagaliau vasara“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014