Ieškoti

Pergudrauti žudiką

Originalo pavadinimas: Outfox
Išleista: 2020
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Detektyvas
Puslapių skaičius: 512
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/5
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Vienas vyras su daug tapatybių.
Aštuonios be pėdsako dingusios moterys.
Kita tikėtina auka – jo žmona.

FTB agentą Dreksą Istoną į priekį stumia vienintelis tikslas – pergudrauti apgaviką, kuris kadaise buvo žinomas kaip Vestonas Grehamas. Per pastaruosius trisdešimt metų Vestonas prisidengė daugybe pavardžių, ne kartą keitė išvaizdą ir sugebėjo išvilioti iš aštuonių pasiturinčių moterų jų turtus prieš joms be pėdsako dingstant. Aukas sieja vienintelis dalykas: jų gyvenime atsiradęs naujas vyras taip pat pradingo, nepalikęs jokio įrodymo, kad apskritai egzistavo.

Dreksas įsitikinęs, kad šios moterys buvo nužudytos ir kad tai padarė sociopatas, kurį jis pažįsta kaip Vestoną Grehamą. Tačiau kaskart Dreksui priartėjus Vestonas tampa kuo nors kitu ir vėl pradingsta. Dabar, pirmą kartą per ilgą jų katės ir pelės žaidimą, Dreksas pamato įtariamąjį savo akiratyje.

Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948 m.) – JAV rašytoja, detektyvinių trilerių autorė, yra parašiusi per 70 knygų. Jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų. Daugelis Sandros Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose. Visi jos detektyvai verčia skaitytoją karštligiškai versti puslapį po puslapio iki pat kūrinio pabaigos.

Knygos „Pergudrauti žudiką“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Pergudrauti žudiką“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014