Ieškoti

Avarinis nusileidimas

Originalo pavadinimas: Tailspin
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Detektyvas
Puslapių skaičius: 464
Skaitė/Skaito/Nori 5/1/4
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:5
Edita  knygą įvertino 
4 iš 5

Lengva, įtraukianti ir savam stiliui. Jos knygos visad kupinos jaudulio, įtemptų situacijų ir charakteringų veikėjų... Man patiko, intriga išlaikyta iki pabaigos, buvo meilės ir aistros, kietų ir blogų vyrukų bei moteriško žavesio...

2020-01-27 14:28

Bebaimis, nutrūktgalvis pilotas Rajus Maletas garsėja kaip nepraustaburnis, į savo išvaizdą, autoritetus ir taisykles pernelyg daug dėmesio nekreipiantis lakūnas. Nepaisant šių trūkumų, jis pasižymi ir retam kolegai pasiekiama reputacija: net ir pačios bjauriausios aplinkybės, paros metas ar maršruto sudėtingumas nesutrukdo Rajui atlikti užduotį ir pristatyti siuntinius. Tad vieną dieną, sulaukęs užsakymo itin nepalankiomis oro sąlygomis į atokų Džordžijos valstijos miestelį nugabenti paslaptingą dėžę, adresuotą daktarui Lambertui, vyras tik gūžteli pečiais ir imasi užduoties.
Artėjant prie nusileidimo vietos, ima aiškėti, kad bjaurus oras – ne vienintelis Rajaus priešas per šį reisą. Dėl kažkokių nežinomų piktadarių kėslų Rajus priverstas leistis avariniu būdu. Per plauką išvengus katastrofos, vyro laukia dar viena staigmena, tiesa, šįkart malonesnė, – žavi daktarė Brin O’Nil, teigianti, kad atvyko paimti siuntinio, įgaliota daktaro Lamberto. Įtarumo persmelktas Rajus nutaria nepaleisti iš akių nei daktarės O’Nil, nei paslaptingojo krovinio, kuriuo, panašu, labai aktyviai domisi ir daugiau žmonių – tarp jų aukšti valdžios atstovai ir nusikaltėlius primenantys asmenys, o vėliau įsitraukia ir policija. Nejučiomis pilotas prieš savo valią atsiduria pačiame paslaptingų ir mirtinai pavojingų įvykių epicentre.

Knygos „Avarinis nusileidimas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Avarinis nusileidimas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014