Ieškoti

Viskas įskaičiuota

Išleista: 2019
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Meilės romanas
Puslapių skaičius: 272
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/2
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Žurnalistė, sąmoningo sapnavimo specialistė Rita Bany, iki šiol daugiausia rašiusi apie sapnus ar ezoteriką, dabar pristato tikrą sensaciją – skandalingą meilės romaną „Viskas įskaičiuota“. Svaiginančios aistros, erotinių scenų ir intriguojančių meilės nuotykių kupinoje knygoje – tikros moterų istorijos, kurias autorė rašo pakeisdama vardus. Ne tik maloniai skaitoma, bet ir sielą gydanti knyga.

Rita Banienė, dabar pasirašanti Ritos Bany vardu, daugiau nei dešimtmetį dirbo žurnalistinį darbą. Baigusi žurnalistiką Vilniaus universitete, dirbo LRT radijuje, dėstė žurnalistiką Vytauto Didžiojo universitete, dirbo BTV laidos „Iliuzija – tikrovė“ redaktore.

Pradėjusi domėtis sapnais, horoskopais, lankė įvairius kursus ir seminarus. Niujorke mokėsi rašytojo ir sapnavimo instruktoriaus Robert Moss mokykloje „Active dreaming school“, įgijo tarptautinį Kanados NLP praktikės sertifikatą ir Kanados Eriksono hipnoterapijos universiteto praktikės diplomą. Dėstė sapnų terapiją V. Kazlausko parapsichologijos akademijoje, ezoterinių mokslų centre „Du Pasauliai“, vedė įvairius seminarus.

Naujausias autorės romanas „Viskas įskaičiuota“ – įkvėptas tikrų istorijų, su kuriomis ji susiduria konsultuodama moteris. Pagrindinė knygos veikėja labai primena pačią autorę. Pas ją ateinančios klientės pasakoja apie savo meilės nuotykius. Moterys jai (kaip ir gyvenime) patiki savo intymiausias paslaptis. Tai dažniausiai vidutinio amžiaus, vienišos, tačiau širdyje jaunos ir aistringos, dėmesio, nuotykių, išskirtinių potyrių ar tiesiog saugumo trokštančios moterys. Jų istorijos neretai būna iš kelionių po užsienio kurortus, o tai tik dar labiau intriguoja.

Knygos „Viskas įskaičiuota“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Viskas įskaičiuota“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014