Ieškoti

Žvaigždžių medžiaga

Išleista: 2016
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Jaunimui, Paaugliams
Puslapių skaičius: 200
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/0
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Timis – paauglys. Galima sakyti, yra užkietėjęs vienišius – socialiniame tinkle teturi vieną draugą. Gyvena kartu su savo pašėlusia močiute, laisvalaikiu mėgsta programuoti. Vieną dieną eidamas per miškelį jis randa nužudytos klasės draugės Evelinos kūną... Nors ir šiurpu, tai atrodo lyg atsitiktinumas.

Atsitiktiniais galima laikyti ir svarbius įkalčius, padėjusius atskleisti nusikaltimą, ir daugelį kitų Timiui nutikusių dalykų: pažintį su Kristupėliu iš Gūdžiojo kiemo, namie atsiradusią keistą katę, vėjo pamušalą senelį Bartoną, paslaptingą Evelinos sapnoraštį.

O gal visa tai – ne atsitiktinumai, o dėsningų įvykių grandinė, kad Timis į pasaulį ir artimus žmones pažvelgtų kitaip?

Tai šiuolaikiška istorija apie paauglius, beglobius, betėvius ir vienišus vaikus, kurie suaugę ne pagal metus, kurie rūpi, jei apskritai rūpi, tik patiems sau ir be paliovos ieško meilės ir savo vietos po saule.

Renata Šerelytė – rašytoja, knygų vaikams ir suaugusiems autorė už savo kūrybą pelniusi Žemaitės premiją ir Antano Vaičiulaičio literatūrinę premiją, Jurgos Ivanauskaitės vardo premiją. Renatos Šerelytės knygos dažnai puikuojasi kūrybiškiausių metų knygų sąrašuose, jos knygos „Vardas tamsoje“, „Ledynmečio žvaigždės“, „Mėlynbarzdžio vaikai“ išverstos į anglų, prancūzų, švedų, rusų, gruzinų, lenkų ir kitas kalbas, o pagal romaną „Vardas tamsoje“ pastatyta to paties pavadinimo kriminalinė drama.

Knygos „Žvaigždžių medžiaga“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Žvaigždžių medžiaga“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014