Ieškoti

Visiškas užsidarymas

Išleista: 2020
Leidykla: Balto
Kategorijos: Trileris
Puslapių skaičius: 288
Skaitė/Skaito/Nori 2/2/4
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

0
Naujienos Top Greitai pasirodys Akcijos
Iš viso:
11,49 €
Į krepšelį
Grožinė literatūra
...
Psichologiniai trileriai
VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį...
-20%
VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį... VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį... VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį...
VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį...Peter May
3 Įvertinimai (3.74 Goodreads įvertinimas)
Įvertink ir tu!
Kaina internetu: 11,49 € 14,39 €
Kaina paskirstymo punkte: 14,39 € ?
Sutaupai: 2,90 € (20%)
Už šią prekę gausite 0.34 knygų eurų!
Turime sandėlyje.
Formatai:

11,49 € 14,39 €
Nauja knyga
kieti viršeliai

Skaityti ištrauką
Originalus pavadinimas: Lockdown
Autorius: Peter May
Leidėjas: BALTO leidybos namai
Metai: 2020
Puslapiai: 288
ISBN: 9786094870910
Formatas: 14,3 x 21,3 x 2,5 cm, kieti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Karolina Masaitytė
Pandemija visiškai uždarė miestą. Paskelbta nepaprastoji padėtis. Mirtinas virusas jau pasiglemžė tūkstančius gyvybių. Ligoninės ir ypatingosios paskirties tarnybos nesusidoroja su krūviu. Kunkuliuoja smurtas ir pilietiniai neramumai.

Kai ką primena, tiesa?

2005-aisiais škotų rašytojas Peteris May pradėjo rinkti medžiagą kriminaliniam romanui, kurio veiksmas vyktų tuo metu siautusio paukščių gripo pandemijos fone. Tačiau britų redaktoriams pasirodė, kad jo vaizduojamas nematomo H5N1 priešo apsuptas Londonas nerealus, kad tai neįmanoma, nors visi tyrimai rodė, jog taip išties gali nutikti. Knyga taip ir nebuvo išleista.

Praėjo penkiolika metų ir pasaulį sukaustė COVID-19. „Ko gero, atėjo laikas atversti tą dulkėtą „Dropbox" aplanką, iškasti seną rankraštį ir pasidalyti juo su skaitytojais – bent jau tam, kad visi suprastume, jog gali būti kur kas blogiau", – sako rašytojas.

***
Laikinosios ligoninės statybvietėje viename Londono parkų darbininkai randa krepšį su nužudyto vaiko kaulais. Nepaisant pandemijos keliamos suirutės, auka nusipelnė teisingumo.
Tirti įvykio siunčiamas Džekas Maknilas, paskutines darbo dienos valandas Londono policijoje skaičiuojantis detektyvas inspektorius. Jo karjera žlugusi, santuoka sugriauta, virusas skaudžiai palietė šeimą. Išaiškinti mergaitės žudiką – paskutinė jo pareiga ir garbės reikalas. Tačiau galingos jėgos pasiruošusios padaryti viską, kad nuslėptų tiesą.

Knygos „Visiškas užsidarymas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Visiškas užsidarymas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014