Ieškoti

Įkvėpti tylą

Išleista: 2016
Leidykla: Baltos lankos
Puslapių skaičius: 176
Skaitė/Skaito/Nori 34/0/14
Turi/Ieško 12/1
Viso vertinimų:24
Beatė  knygą įvertino 
5 iš 5

Nuostabi knyga.Labai rekomenduoju.

2019-10-18 12:03
Ūla.  knygą įvertino 
5 iš 5

Labai sunki knyga. Atrodo 176 psl. yra niekai - vienos, daugiausiai dviejų dienų darbas (bent jau man). Bet man prisireikė visos savaitės, jei ne ilgiau. Tai ne romanas,o memuarai. Apie gydytoją, neurochirurgą, kuriam kiekvieną dieną tenka susidurti su mirtimi, su nepagydomomis ligomis, su protine negalia, ir kurio pačio diagnozė - vėžys. Tai knygą apie mirtį ir gyvenimą. Apie suvokimą, kad šiandien gyvename, žinome kad mirsime, bet nežinome kada, bet išauš diena, kai gyvensime, žinosime kad mirsime, ir žinosime kada.

2018-04-27 10:24

„Įkvėpti tylą“ – „The New York Times" bestseleris Nr. 1.

Kaip išsaugoti gyvenimo prasmę mirties akivaizdoje? Ko griebtis, kai į gyvenimą negailestingai įsibrauna liga? Ką reiškia susilaukti kūdikio, kai tavo gyvybė pamažu blėsta?

Neurochirurgijos aukštumas pasiekusiam ir vos 36–erių sulaukusiam daktarui Paului Kalanithi diagnozuojamas ketvirtos stadijos plaučių vėžys. Ne vienus metus gydęs mirštančiuosius, jis pats tampa pacientu, be jokios savigailos kovojančiu už savo gyvybę.

„Įkvėpti tylą" – tai atviras ir nuoširdus pasakojimas apie susitaikymą su žmogaus mirtingumu, daktaro ir paciento santykius, pasiryžimą dirbti net mirštant ir begalinę meilę gyvenimui. Paulas Kalanithi šios knygos pabaigti nespėjo, bet ji, atskleisdama vitališką žmogaus prigimtį ir stojišką laikyseną, pratęsia jo gyvenimą ir po mirties.

„Tikras, stebinantis, meistriškai parašytas ir drąsus vieno gyvenimo liudijimas."
The Times

Paulas Kalanithi (1977–2015) buvo indų kilmės amerikietis neurochirurgas ir rašytojas. Stanfordo universitete jis įgijo anglų literatūros magistro laipsnį, vėliau baigė Jeilio medicinos mokyklą. Už mokslinius tyrimus neurochirurgijos srityje jam buvo įteiktas aukščiausias Amerikos neurochirurgijos akademijos apdovanojimas.

Knygos „Įkvėpti tylą“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Įkvėpti tylą“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014