Ieškoti

Ką katės galvoja? Sužinokite, ką katės galvoja ir nustebsite, kaip lengva jas dresuoti

Originalo pavadinimas: Think Like a Cat: How to Raise a Well-Adjusted Cat—Not a Sour Puss
Išleista: 2019
Leidykla: Liūtai ne avys
Kategorijos: Augintiniai
Puslapių skaičius: 512
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/2
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Tai tikra kačių biblija- kitaip nepavadinsi. Pradedant katės priežiūra nuo gimimo iki mirimo, be to ir apžvelgiant nemažai ligų, kurios turi atskirą skyrių knygos gale. Šią knygą privalo perskaityti VISI turintys ar/ir planuojantys įsigyti katę, nes čia rasite VISKĄ kas BŪTINA žinoti apie kates. Tik pradėję galvoti kaip kates- suprasite ko jos nori ir ko joms reikia. O kai tas įvyks- turėsite tobulą augintinį. Aišku, dėl to teks pasistengti! Kates GALIMA dresuoti! Tik nepamirškit gausybės skanėstų, nes katė nė piršto nejudins jei nebus skatinama tinkamai elgtis ir apdovanota gardžiu kąsneliu.

Vienas dalykas, kuris mane VĖL KAIP VISADA supykdė: BLOGAI IŠVERSTAS PAVADINIMAS!! “Think like A Cat” verčiasi kaip “GALVOK KAIP KATĖ”! Ech, tie niekam tikę vertėjai... *facepalm*

2019-07-09 20:24

Nesvarbu, ar jau daug metų džiaugiatės katės draugija, ar tik neseniai įsigijote mažą mielą kačiuką, ar turite augintinę, kurios elgesys varo iš proto, ilgametę patirtį turinti kačių elgsenos specialistė PEMĖ DŽONSON-BENET (PAM JOHNSON-BENNET) padės suprasti, kas verčia jūsų katę baksnoti letena, miauksėti, draskytis ir murkti. Taip, jūs galite išmokti suprasti kates. Ne, katės ne visada būna atsiskyrėlės. Ne, baldus jos gadina ne todėl, kad norėtų jus supykdyti. Dažniausiai visų klaidingų įsitikinimų priežastis – netinkama komunikacija.

Šioje išsamioje knygoje „Ką katės galvoja?“ Pemė Džonson-Benet supažindina su instinktais, kurie dažnai lemia tiek teigiamus, tiek neigiamus kačių veiksmus. Autorė pateikia itin veiksmingus metodus, kurie leidžia koreguojant elgseną ir tinkamai žaidžiant nukreipti netinkamus veiksmus norima linkme, priimtina tiek katės šeimininkui, tiek pačiai katei. Be to, taip galėsite užmegzti nuostabų ryšį su savo augintine.

Knygoje „Ką katės galvoja?“ ne tik supažindinama su kačių elgsena, tai ir patikimas kačių priežiūros vadovas visiems kačių turėtojams. Čia aptariamos pačios įvairiausios temos: kur įsigyti katę, kaip pasirinkti veterinarijos gydytoją, pasirūpinti kasdiene priežiūra ir gydyti rimtas ligas, kaip parinkti gerą draskyklę, kuriai katė negalėtų atsispirti, taip pat ką daryti tada, kai katė vengia kraiko dėžės.

Galvojate, kad kačių neįmanoma išdresuoti? Galvokite iš naujo!

Sužinokite, ką katės galvoja ir nustebsite, kaip lengva jas dresuoti.

Knygos „Ką katės galvoja? Sužinokite, ką katės galvoja ir nustebsite, kaip lengva jas dresuoti“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Ką katės galvoja? Sužinokite, ką katės galvoja ir nustebsite, kaip lengva jas dresuoti“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014