Ieškoti

Šventovė

Išleista: 2017
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 496
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/9
Turi/Ieško 1/2
Viso vertinimų:3

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Sėkmingai kopianti karjeros laiptais fotografė Džou Elena Hetevėj manė, kad jau seniai pabėgo iš vaikystės namų. Būtent ten ji praleido niūriausius metus, kai šeimos gyvenimą sugriovė netikėtai dingusi motina. Ir visgi sapnuose nuolat šmėsteli tas plačiai prie pietinės Džordžijos krantų išsibarstęs kurortas.

Tačiau didžiausią nerimą Džou kelia nuotraukos, kurias kažkas jai siuntinėja — keisti kadrai, paveiksluoti iš arti, pagauti atvirumo akimirką, o labiausiai pribloškia jos motinos portretas.

Išvarginta sunkių išgyvenimų Džou nusprendžia prisiglausti ir pasislėpti savo vaikystės namuose. „Šventovė“, kurioje šeimininkauja jos susvetimėję artimieji, kelia skausmingus prisiminimus, o ji pati tuo metu vis giliau klimpsta į neplanuotus santykius. Sutiktas vyriškis ryžtasi atskleisti tiesą apie Džou Elenos persekiotoją ir apie nelaimingą šeimos praeitį. Džou „Šventovėje“ nuo grėsmės pasislėpti nepavyksta ir netrukus pasirodo, kad išpuoselėtas gamtos kampelis gali būti itin pavojinga vieta...

Knygos „Šventovė“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Šventovė“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014