Ieškoti

Saugus prieglobstis

Išleista: 2019
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 496
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/2
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

New York Times bestseleris „Saugus prieglobstis“ — jaudinanti istorija apie drąsą, heroizmą... ir įtampą, neleidžiančią padėti knygos į šalį.

Vakaras prie prekybos centro Portlande, Meino valstijoje; trys paauglės laukia, kada prasidės filmas. Vaikinas flirtuoja su mergaite, prekiaujančia akiniais nuo saulės. Motinos su vaikais apsipirkinėja, o vaizdo žaidimų parduotuvės vadybininkas aptarnauja klientus. O tada pasirodo šauliai.

Chaosas ir skerdynės truko aštuonias minutes, o tada patys šauliai buvo nušauti. Tačiau tuos, kurie liko gyvi, sielvartas kankins visą gyvenimą. Po to vakaro vienas iš jų savo gyvenimą paskyrę teisėsaugos pareigūno karjerai. Mergina užsisklęs savyje, mėgindama pamiršti, kaip gūžėsi iš baimės pasislėpusi tualeto kabinoje, beviltiškai spausdama rankoje mobilųjį, — kol pagaliau suras būdą išlieti savo jausmus per meną.

Ir vienas žmogus jaučiasi labai nusivylęs stulbinamai daug gyvybių nusinešusia „DownEast“ prekybos centro tragedija. Kol išlikusieji pamažu sveiksta, ieško saugių užutėkių ir kabinasi į gyvenimą, tas žmogus spendžia spąstus, kurių išvengti beveik neįmanoma.

Knygos „Saugus prieglobstis“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Saugus prieglobstis“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014