Ieškoti

Priebėga

Originalo pavadinimas: Hideway
Išleista: 2020
Leidykla: Jotema
Kategorijos: Meilės romanas
Puslapių skaičius: 544
Skaitė/Skaito/Nori 4/1/4
Turi/Ieško 4/1
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Dešimtmetė Holivudo garsenybių atžala Keitlina Salivan jau yra žvaigždė, tačiau viešėdama šeimos rezidencijoje Didžiajame Sure mielai žaidžia slėpynes su pusbroliais ir pusseserėmis. Vieno tokio žaidimo metu mergaitė pradingsta.

Vis dėlto prabangioje aplinkoje užaugusiai Keitei nestinga nei narsos, nei nuovokos ir ji nuo pagrobėjų pasprunka. Savo namų virtuvėje aptikęs susigūžusią, sužeistą ir persigandusią bėglę, Dilonas Kuperis apstulbsta, — bet, išgirdusi Keitės pasakojimą, paauglio šeima mergaitę priglaudžia, paguodžia ir, žinoma, sugrąžina mylinčiai šeimai.

Deja, Keitės išmėginimai toli gražu nesibaigia. Atskleidžiama išdavystė, ir žmogus, kuriuo ji besąlygiškai pasitikėjo, atsiduria už grotų. Saugų prieglobstį mergaitei suteikusi Airija augančio širdies nerimo nenumalšina. Galiausiai sugrįžusi į Los Andželą, Keitlina viliasi, kad vėl galės vaidinti ir atsigaus nuo gyvenimą iš vėžių išmušusios traumos. Tik ji dar nežino, jog tą naktį, prieš daugelį metų, sudygo dvi sėklos — didžiulės meilės ir nuožmaus keršto...

Knygos „Priebėga“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Priebėga“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014