Ieškoti

Metai Venecijoje

Originalo pavadinimas: A Year Hotel Gondola
Išleista: 2019
Leidykla: Sofoklis
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 320
Skaitė/Skaito/Nori 4/0/6
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Ketės Blek gyvenimas niekada nebuvo ramus. Jos kasdienybė – sukrauti lagaminai ir kelionės po įvairias pasaulio šalis, neatrastos vietos ir skoniai filmuojant laidą „Toliau su Blek". Tačiau, sulaukusi vidutinio amžiaus, moteris susimąsto, kad taip niekada ir nesugebėjo užmegzti rimtų santykių.

Vis dėlto likimas pateikia staigmeną – svečiuodamasi Venecijoje ji susipažįsta su Masimu – viešbučio „Gondola" savininku. Išsiskyręs vyras nenusiteikęs vienos nakties nuotykiams, todėl pasiūlo Ketei praleisti metus drauge ir pažiūrėti, kur visa tai nuves. Paprastai įsipareigoti vengianti ir ilgai vienoje vietoje neužsibūnanti moteris priima iššūkį ir leidžiasi į dar niekada nepatirtą kelionę – santykius.

Bet apsigyvenus kartu Masimo valdomame viešbutyje, sunkumų iškyla daugiau, nei Ketė tikėjosi. Čia dirbantys jo giminaičiai nusiteikę priešiškai, o netikėtai atvykusi buvusi žmona vis dar elgiasi kaip šeimininkė ir nesėkmingai bando susidraugauti. Negana to, mylimasis vis daugiau laiko praleidžia priiminėdamas svečius, ir Ketė pamažu ima tolti tyrinėdama Veneciją su naujai sutiktais žmonėmis... Tad vis dažniau kyla klausimas – ar šie santykiai gali trukti ilgiau nei metus?

Knygos „Metai Venecijoje“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Metai Venecijoje“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014