Ieškoti

Mirtini draugai

Originalo pavadinimas: MORDSFREUNDE
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Detektyvas
Serija: (Bodenstein & Kirchhoff #2)
Puslapių skaičius: 352
Skaitė/Skaito/Nori 7/0/5
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:6
Palma  knygą įvertino 
5 iš 5

Nele Neuhaus,tu tikrai nuostabi.Tavo veikėjai Bodenšteinas ir Pija tikrai puikūs.Knyga prikaustanti,sudėtinga,nenuspėjama ir tiesiog pavykusi

2020-02-23 20:06

ŽAIDIMAS TIK PRASIDEDA.
Karštas birželio rytas Taunuso miestelio zoologijos sode prasidėjo neįprastai. Dramblių aptvare tarp pašaro aptinkamas kraupus radinys – irstanti žmogaus ranka. Į įvykio vietą iškviečiami detektyvai Pija Kirchhof ir Oliveris fon Bodenšteinas. Aukos kūno dalių aptinkama pievoje šalia zoologijos sodo, pasirodo, kūną atsitiktinai sukapojo žoliapjovė. Pradėjus tyrimą nustatoma aukos tapatybė: tai prieštaringai vertinamas aplinkosaugininkas – paauglių dievinamas mokytojas, žavėjęs savo charizma ir ateities vizijomis, bet kartu nekenčiamas kai kurių stambių korporacijų bei miestelio gyventojų. Įtariamųjų sąrašas vis ilgėja, paaiškėja vis daugiau praeities detalių.
Ar galėjo būti, kad Paulius nužudytas dėl to, jog demaskavo neteisėtus nusikalstamus sandėrius? O gal tai tik nelaimingas atsitikimas? Arba gal kalta meilė?
Detektyvai atsiduria intrigų, paslapčių, korupcijos ir melo sūkuryje. Aiškinantis šią painią istoriją jiems teks dar kartą pagalvoti, ar jausmai neprieštarauja logikai, ar tiesa negali virsti melu.

Knygos „Mirtini draugai“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Mirtini draugai“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014