Ieškoti

Ekstazė

Išleista: 2018
Leidykla: BALTO leidybos namai
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 544
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/8
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Pirmąjį bučinį jai padovanojo dailininkas Gustavas Klimtas. Beprotiška meile ir pirmuoju jos vyru tapo kompozitorius Gustavas Maleris. Antruoju – legendinis vokiečių architektas Valteris Gropijus. Rašytojas Francas Verfelis ją vadino viena iš nedaugelio egzistuojančių stebuklingų moterų. Bet kas gi iš tiesų buvo Alma Maler-Gropijus-Verfel – priešais save ant kelių klupdžiusi to meto genijus ir pasauliui palikusi savo pačios muzikinės kūrybos perlus?
„Mėginti aprėpti Almos sielą vienu romanu pasirodė esanti neįtikėtinai sunki užduotis – tai išties buvo didinga moteris“, – rašo autorė Mary Sharratt. Jos sukurtas XX a. pradžios Vienoje gyvenusios Almos portretas – įvairialypis, dinamiškas ir puikiai atspindintis esminį to meto moters-kūrėjos dvasios skilimą: priešpriešą tarp kūrybingos asmenybės ir ištikimos žmonos, atsidavusios vyrui kūnu ir siela.
Tai sudėtingos, ambicingos, ribų nepaisančios ir savo laikmetį pralenkusios moters – kompozitorės, kūrėjos, dukters, sesers, motinos, žmonos, mylimosios, mūzos – istorija, papasakota remiantis tikrais faktais, laiškais ir tiksliomis Almos Maler biografijos detalėmis.

Knygos „Ekstazė“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Ekstazė“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014