Ieškoti

Legenda

Originalo pavadinimas: Legend
Išleista: 2017
Leidykla: Nieko rimto
Kategorijos: Fantastika
Serija: Legend
Puslapių skaičius: 272
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/3
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:2
eglė  knygą įvertino 
4 iš 5

Ne iš tų knygų, kur nurauna stogą ir pakeičia tavo gyvenimą, ne iš tų, kur rekomenduotum visiems aplinkui, bet iš tų, kur pradėjęs skaityti negali numesti, nes įdomu, kas bus toliau. Taip ir suryji kaip kokias saulėgrąžas ir lauki tęsinio.
Dėl kai kurių autorės sprendimų kraipiau galvą, kai kas pasirodė stipriai naivoka, bet bendrai paėmus – veikėjų likimai ir sprendimai beskaitant rūpi, suprasti daugiau apie antiutopinį pasaulį norisi, mažus gabaliukus, atskleidžiančius apie tai, kas gi galėjo įvykti, kad pasaulis taptų toks, koks yra, gaudai su nuoširdžiu smalsumu.
Bado žaidynės man patiko labiau. Bet šitą skaityt ir laukt, kas bus toliau, buvo ne mažiau įdomu. Visai smagus skaitalas.

2017-09-29 10:09

2130-ieji. Didžioji Amerikos respublika kariauja su Kolonijomis. Visuomenė suskaldyta: kiekvienas 15-metis laiko Egzaminą, kuris atsijoja gerus genus nuo blogų –perspektyvius piliečius nuo niekam nereikalingų. Nereikalingųjų rajonuose siaučia maras – ir jau ne pirmą kartą...

Džunė vienintelė šalyje gavo maksimalų Egzamino įvertinimą. Ji protinga, vikri, graži ir šerlokiškai pastabi. Jos laukia šviesi ateitis valdžioje.Dėjus gyvena slapstydamasis. Jis neduoda ramybės valdžiai, rizikuoja gyvybe, kad pavogtų vaistų jaunėliui broliui, ir rūpinasi bename našlaite.

Kai Džunė gaus užduotį surasti brolio žudiką, du pasakojimai susilies į vieną. Priešininkams teks ne tik susigaudyti savo jausmuose, bet ir atskleisti tamsias valstybės paslaptis.

Knygos „Legenda“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Legenda“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014