Ieškoti

Katinėlio Murklio pasakos Kn. 1

Išleista: 2018
Leidykla: Gelmės
Kategorijos: Pasakos
Puslapių skaičius: 193
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/0
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knygos "Katinėlio Murklio pasakos. Pirmoji knyga" aprašymas
Prancūzų rašytojo ir scenaristo Marcel Ayme knyga „Katinėlio Murklio pasakos“ – pasauline klasika tapusi istorija. Dvi sesutės, gyvenančios su tėvais sodyboje, patiria nepaprastų nuotykių su kalbančiais gyvūnais. Pamokančios ir smagios istorijos patinka tiek vaikams, tiek suaugusiems skaitytojams. Kaip yra rašęs pats autorius, šios pasakos skirtos „vaikams nuo ketverių iki septyniasdešimt penkerių metų.“
1951 metais pirmą kartą išleista knyga „Katinėlio Murklio pasakos“ iki šių dienų skaitoma visame pasaulyje, įvairiausiomis kalbomis. Tai pamokančios pasakos apie gyvūnus. Jose apstu ne tik išminties, bet ir smagios ironijos bei kiek karikatūriškai vaizduojamų herojų.
Nuostabioje sodyboje sesutės Marinetė ir Delfina gyvena su tėvais ir daugybe įvairių gyvulėlių. Sodyba yra netoli miško, tad kartais mergaitės sutinka ten gyvenančių žvėrių. Visi jie ne tik kalba, bet neretai ir elgiasi kaip žmonės. Jiems būdingos tiek geros, tiek blogos žmogiškosios savybės – švelnumas, pyktis, darbštumas, tinginystė, gyrimasis, nusivylimas. O svarbiausia, kad kiekvienas nuotykis išmoko vis ko nors naujo.

Knygos „Katinėlio Murklio pasakos Kn. 1“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Katinėlio Murklio pasakos Kn. 1“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014