Ieškoti

Nepaprasta anglų kalba

Originalo pavadinimas: English is not easy
Išleista: 2019
Leidykla: Liūtai ne avys
Kategorijos: Mokomoji literatūra
Puslapių skaičius: 344
Skaitė/Skaito/Nori 2/1/1
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

TARPTAUTINIS BESTSELERIS! Išradingas, subtilus ir juokingas iliustruotas vadovas su vienos iš sudėtingiausių kalbų ypatumais ir kebliausiais klausimais!

Pastebėjusi, kad nebesiklauso per anglų kalbos pamokas, garsi barselonietė iliustratorė Liusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) pasinaudojo savo pomėgiu piešti, kad atmintyje išsaugotų tai, ko išmoko. Greitai ji suprato, kad mokytis anglų kalbos nėra taip paprasta, tačiau tai gali būti smagu.

Vengdama blankių ir nenaudingų frazių, kurių gausu daugumoje anglų kalbos vadovėlių, autorė pasitelkia keistus personažus ir šelmiškus dialogus, taip atgaivindama žodyną, gramatiką ir aktualias temas. Reikia įžeidimų? Jų čia yra, ir imbecile (liet. silpnaprotis, kvailys) – pats švelniausias iš gausybės jų. Daugybei žmonių pasaulyje anglų kalba – ne gimtoji, ir net gimtakalbiams kyla keblumų, susidūrus su subtiliais skirtumais, pavyzdžiui, kada vartoti wheather, o kada if. Tiems, kurie nuo vidurinės mokyklos laikų nei karto nesikartojo gramatikos, taip pat tiems, kurie nori lavinti kalbėjimo įgūdžius, „English Is Not Easy“ įsimintinos iliustracijos padės lengvai prisiminti pagrindines taisykles ir sužadins norą mokytis.

***

luci-gutierrezLiusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) (g. 1977 m.) – Liucė garsiame Ispanijos meno institute „Escola Massana“ baigė iliustravimo studijas. Kelerius metus padirbėjusi reklamos ir medijų dizaino srityje, ji ėmėsi knygų iliustravimo. Barselonoje gyvenanti ispanų menininkė, savo ironiškas iliustracijas ir komiksus publikuojanti garsiuose laikraščiuose ir žurnaluose, tarp jų „The New York Times“, „The Washington Post“, „The Wall Street Journal“ bei „The New Yorker“. Jos pirmoji knyga „English Is Not Easy“, išsiskirianti šelmiškomis, smagiomis ir ryškiomis iliustracijomis, žaibiškai išpopuliarėjo ir tapo tarptautiniu bestseleriu. Nuobodžioms ir nenaudingoms frazėms, kurių gausu daugumoje tradicinių anglų kalbos vadovėlių, autorė keistų personažų, įžūlių dialogų ir net įžeidžiančių ar nešvankių žodžių pagalba įkvepia gyvybę, todėl žodžių, gramatikos ir pagrindinių temų mokytis nepaprastai lengva.

***

Atsargiai! Jei skaitysite šią knygą, rizikuojate mirti iš juoko arba gėdos, pavėluoti į darbą, o gal net praleisti pasimatymą, todėl prieš pirkdami, gerai pagalvokite. Štai paprastas testas, kuris Jums padės apsispręsti.

Mėgstate juokingus paveiksliukus?
Raudonuojate išgirdę rizikingą pokštą ir nepadorų anekdotą?
Mėgstate būti dėmesio centre?
Norėtumėte puikiai mokėti anglų kalbą?
Jaučiate guilty pleasure (liet. slaptas malonumas), apie kurį niekam neprisipažintumėte?
Norite nustebinti draugą dovana?
Esate vyresnis(-ė) nei 18 metų?

Jei į bent du klausimus atsakėte teigiamai, jus ši knyga maloniai nustebins!

3 razinos:

– tarptautinis bestseleris;

– pagrindinė gramatika pateikta suprantamose ir įsimintinose iliustracijose;

– frazeologizmai ir naudingi žodžiai, kurie padės pagarsėti kaip protingam žmogui.

Knygos „Nepaprasta anglų kalba“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Nepaprasta anglų kalba“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014