Ieškoti

Žmogus, kuris dovanojo svajones

Išleista: 2018
Leidykla: Alma littera,
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 608
Skaitė/Skaito/Nori 5/2/6
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:4
Iregar  knygą įvertino 
5 iš 5

Tobula ! Daug veiksmo, dar daugiau atvirumo ir juoko pro asaras. Neimanoma nuo jos atsitraukt :)

2019-02-24 16:17

„Juk žmonės mėgsta svajoti.“
Iš atokaus pietų Italijos kaimelio su kūdikiu ant rankų į Niujorką atkeliavusi Četa nenumanė, kad pasaulyje tiek skirtingo gymio žmonių, tokių skirtingų akių ir odos. Didžiai stiprių ir silpnų, labai naivių ir gerokai suktų, be krašto turtingų ir visiškų vargetų. Per mėnesį ji išmoksta visko, ką reikia išmanyti kekšei. Žodynui, vartojamam tarp viešnamių sienų, jai prireikia dar penkių mėnesių. Ir viską ji ištveria dėl karščiausios svajonės, kad sūnus Krismas taptų tikru amerikiečiu.
1909–1929 metais Žemutinis Ist Saidas tarsi griežtojo režimo kalėjimas, čia per naktį draugas tampa priešu. Ar pavyks Krismui išvengti gatvių banditėlių, gaujų, gangsterių ir ištrūkti iš šio emigrantų geto? Amerika – stebuklų šalis ir kiekvienas turi progą, svarbu jos nepražiopsoti. Krismui likimo skirtoji dovana – įgimtas optimizmas ir humoras, laki vaizduotė, pasakotojo talentas ir meilė iš pirmo žvilgsnio Rutai. Ar jis įveiks dar vieną vandenyną, skiriantį jį nuo šios mergaitės iš turtingos šeimos?
Luca Di Fulvio dovanoja puikų romaną, kur jautriai atskleidžiami veikėjų jausmai, o Amerikos aplinka vaizduojama ryškiai kaip kino juostoje.

Knygos „Žmogus, kuris dovanojo svajones“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Žmogus, kuris dovanojo svajones“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014