Ieškoti

Akligatvis

Originalo pavadinimas: Apple Tree Yard
Išleista: 2018
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Trileris
Puslapių skaičius: 368
Skaitė/Skaito/Nori 3/0/7
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Niūrus ir įtraukiantis erotinis trileris apie neištikimybę, seksą, apgavystes ir žmogžudystę. Pagrindinei „Akligatvio" herojei Ivonai, įsipainiojusiai į aistringą romaną su žaviu nepažįstamuoju, pamažu iš rankų ima slysti viskas, ką ji ilgai kūrė: įspūdinga karjera, darni šeima ir išpuoselėti, pavydą keliantys namai. Meistriškai parašytas psichologinis trileris apie lemtingus pasirinkimus ir kainą, mokamą už savo klaidas.

Neseniai 50-metį perkopusi Ivona Karmaikl visą gyvenimą sunkiai dirbo, kad turėtų gražius namus, saugią šeimą ir pagarbos vertą mokslinę karjerą. Viskas pasikeičia, kai ji užmezga aistringą romaną su žaviu nepažįstamuoju. Iš pradžių Ivona sėkmingai balansuoja tarp ankstesnio gyvenimo ir naujosios aistros, bet pasikliovusi meilužio patarimais, Ivona netrukus įtraukiama į grėsmingą įvykių sūkurį, grasinantį sugriauti kruopščiai kurtą gyvenimą.

Kupinas netikėtų siužeto posūkių „Akligatvis" yra įtraukiantis psichologinis trileris apie neištikimybę, gyvenimo vertybes ir lemtingų pasirinkimų padarinius. 2017 m. romanas perkeltas ir į televizijos ekranus – Didžiojoje Britanijoje sukurtame mini seriale pagrindinę heroję Ivoną įkūnija aktorė Emily Watson.

Knygos „Akligatvis“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Akligatvis“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014