Ieškoti

Kakė Makė ir pabėgusios ausys

Išleista: 2012
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Vaikams
Puslapių skaičius: 36
Skaitė/Skaito/Nori 13/0/2
Turi/Ieško 9/0
Viso vertinimų:8
Donatas Remeika  knygą įvertino 
5 iš 5

Labai graži knygelė. O ir vaikas, atrodo. suprato, kodėl tos ausys pabėga :)

2013-12-31 06:06
Greta  knygą įvertino 
5 iš 5

Smagi vaikiška knygutė. Labai pamokanti. Skaičiau sesei ir dabar visada padeda, kai neklauso. Sakom, kad ausys pabėgs ir tikrai suveikia. Labai veiksminga knygutė.

2012-11-25 12:16

Ak, ta Kakė Makė! Negirdėjo mamos, negirdėjo tėčio, nesiklausė senelės. Ir taip kasdien, mažiausiai po tris kartus! Tad nieko nuostabaus, kad vieną kartą nutiko neįtikėtinas dalykas. Kakės Makės ausys lyg susitarusios liuoktelėjo ant grindų, nustraksėjo per virtuvę, koridoriuje palenktyniavo, kuri greitesnė, ir nėrė pro laukujes duris kieman – nė neatsisukdamos! Jei smalsu, kas buvo toliau, perskaitykite knygą. Ir nepamirškite paieškoti, kurgi tos ausys slepiasi.

 

Kalbama, jog išėjus Linos Žutautės knygai „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ (2010) visi mažyliai išmoko, įprato būti tvarkingi. O ko išmoks dabar?.. Nesakysiu. Jeigu jūsų ausys ir akys dar nepabėgo, patys tuoj sužinosit.

Bet štai, ko išmoks tėveliai ir mamytės, galiu iš karto pašnibždėti: kantrybės! Juk tiek daug daiktų, vaizdų, spalvų su mažyliu teks aptarti, į tokią gausybę klausimų atsakyti!..

Visa laimė, kad toji kantrybė vadinama ir kitu vardu – meilė. Tikras džiaugsmas, kad paveikslėlių knyga moko būti kartu.

                                                                        Kęstutis Urba

Knygos „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014