Ieškoti

TAPK RAGANA (jei nori)

Išleista: 2019
Leidykla: Lietuvių laisvalaikio literatūros lyga
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 343
Skaitė/Skaito/Nori 6/0/3
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:5
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Dar viena lietuvių literatūros knyga mano rankoje. Jau nemažai perskaičiau lietuvių knygų ir pakeičiau mokyklos sukurtą neigiamą nuomonę. Šiais laikais atrandu tikrai man patinkančių knygų. Ir šita patenka į šį sąrašą.

Kitų šios autorės knygų nesu skaitęs (galbūt nusipirksiu ateityje...), tačiau šitą nusipirkau, nes viena draugė parodė, kad tokia greit pasirodys (o ji žino, kad esu raganius ir man turėtų patikti) tad mane ir sudomino jos pavadinimas bei viršelis. Iš pradžių negalvojau, kad tai grožinės literatūros kūrinys kol neperskaičiau aprašymo. Gal kiek skeptiškai žiūrėjau į tą aprašymą ir galvojau, kad tai bus įprasta meilė-seilė... Na... tai ir buvo meilė-seilė, bet su magijos ir fantastikos prieskoniais- kas yra mano prioritetas visose knygose. Būtent tai pakėlė knygos vertinimą.

Anita- medicinos studentė, persidirbusi ir išsekusi nuo mokslų. Jos draugė ragana Vėjūnė ir jos raganius brolis Lukas. Kaip keista skaityti kai pagrindinis veikėjas tavo kopija. xD Juodaplaukis, mėlynasis, raganius. Anitos mama Anda grynai kaip mano amžiną atilsį močiutė.... kiekvieną kartą skaitant Andos žodžius man šiurpas eidavo per kūną, nes lygiai taip pat mano močiutė su manimi elgėsi. Ir bendrai paėmus- visi veikėjai man labai patiko: kas priminė man pažįstamus žmones, kas šiaip patiko. Siužetas nėra įtemptas- jis lengvai ir iš lėto rutuliuojasi, tad kam nepatinka „lėtos“ knygos- nepatiks ir šitoji. Pirmi skyriai kiek sunkiai skaitėsi, bet po to įsivažiuoji ir nebesinori padėti knygos į šoną. Taip pat esu patenkintas, kad skyriai trumpi. (Kas mane žino- man kančia yra skaityti ilgus skyrius xD).

APIBENDRINIMAS: labai romantiška, magiška, šilta, pozityvu, puikus ir lengvas skaitinys vėsiam bei ilgam rudens vakarui ir atsipalaidavimui.

2019-09-23 16:12

Ar gali tikroji meilė ateiti ne laiku? Anitos gyvenimas yra aiškiai suplanuotas. Vilniaus universitete ji studijuoja mediciną, teliko išlaikyti baigiamuosius egzaminus ir ji sugrįš į gimtąją Latviją, kur jos laukia rezidentūra Rygoje, žavus ir perspektyvus sužadėtinis Markusas, prabangi vestuvių puota. Tačiau nuo įtampos ruošiantis egzaminams ir planuojant vestuves ji pasijunta pervargusi ir draugė ją pakviečia pasisvečiuoti Trakų rajone esančiame žirgyne. Čia ji susipažįsta su žirgyno savininku Luku ir pajunta jam nederamą trauką. Kruopštūs Anitos planai ima jauktis, juo labiau, kad žirgyne dedasi keisti, nepaaiškinami dalykai, kurie verčia suabejoti viskuo, ką ji anksčiau žinojo ir patikėti tuo, kuo ji buvo išmokusi netikėti. Pavyzdžiui, meile.

Lavisa Spell - jau trečio jausmingo romano lietuvių autorės, Auksės Šiugždinienės, slapyvardis. Tai užkoduota frazė „love is a spell" (meilė yra kerai), autorės gyvenimo moto, nes meilė yra tas paslaptingas ingredientas, kuris bet kurią veiklą ir darbą paverčia ypatingu. Lavisa Spell rašo laisvalaikio romanus, paskanintus aistros ir magijos prieskoniais, dvasingumo ir pagoniškosios tradicijos žiniomis.

Knygos „TAPK RAGANA (jei nori)“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „TAPK RAGANA (jei nori)“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014