Ieškoti

Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje

Originalo pavadinimas: Et tu trouveras le trésor qui dort en toi
Išleista: 2017
Leidykla: Alma littera
Puslapių skaičius: 244
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/7
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:2
Edita  knygą įvertino 
5 iš 5

Šioje knygoje, šįkart liečiama ne vien asmens tobulėjimo plotmės, bet ir dvasinio pabudimo reikšmingumas. Suvokimas jog esame ne pavienės asmenybės, bet tampriai susiję tarpusavyje. Juk be vienų nebūtų ir kitų. Sąvokų "Dievas", "dangus" "mirtis" suvokimas, krikščioniškų doktrinų (Jėzaus žodžių, veiksmų) aiškinimas ir supratimas, kitame amplua. Viską suvokiu dabar kitaip: kaip pasiekti harmoningą vientisumą, atsikratyti beaugančio ego ir jo susikurtų vaidmenų; kaip geriau suprasti savo vertę, ne kaip kažko pasiekusio individo ar gebančio įsigyti tam tikrų brangių materialių daiktų, bet kaip pirmapradžio žmogaus, kuris gali būti laimingas tik atradęs dieviškumą savyje.

2018-07-28 11:20

Alisos geriausias vaikystės draugas Žeremis pasirinko kunigo kelią, tačiau dabar abejoja savimi, nes vis mažiau žmonių užsuka į Dievo namus. Kadaise jis labai padėjo Alisai po jos motinos mirties. Dabar, matydama bičiulio kančias, Alisa nusprendžia padėti jam.
Įtikinusi Žeremį leisti jai bent pabandyti, pragmatikė Alisa su užsidegimu puola į jai visiškai nepažįstamą pasaulį. Kasdien vis labiau gilindamasi į bičiulio kasdienybę, darbus ir religiją apskritai, moteris, savo pačios nuostabai, atranda daugybę nepažintų dalykų, tiesų ir dvasinių turtų. Atsivėrus naujiems įspūdžiams, pamažu ima keistis ir Alisos supratimas apie džiaugsmą, laimę bei visavertį gyvenimą.

Knygos „Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014