Ieškoti

Penki įsitraukusio mokymo matmenys. Praktinis vadovas pedagogams

Išleista: 2019
Leidykla: Tabula nova
Kategorijos: Pedagogika, Edukacija
Puslapių skaičius: 200
Skaitė/Skaito/Nori 0/1/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knygoje Penki įsitraukusio mokymo matmenys nuosekliai su praktiniams patarimais išdėstyta tai, kas yra svarbiausia sėkmingam mokymui ir mokymuisi.

Būti čia ir dabar… Tai gebėti įsitraukti į ugdymo procesą, mokytis valdyti dėmesį blaškančius dalykus, kad galėtume greitai reaguoti, susivokti, sutelkti dėmesį ir būti kūrybingi klasėje.

Aktyviai stebėti save labai svarbu, kad gebėtum pastebėti, apmąstyti savo mintis, įsitikinimus, polinkius, emocijas ir elgesį, įsisąmoninti savo veiksmus.

Būti atvira širdimi… Mokymų dalyviai apibūdino šį teiginį taip: nebijoti parodyti savo pažeidžiamumo, reikšti atjautą, būti nuoširdžiu, autentišku, pasitikėti vienas kitu, neturėti išankstinių nusistatymų, atsiverti naujai patirčiai, pojūčiams… visa tai padės lavinti mokytojo ir mokinio tarpusavio santykius, skatins įsitraukti į veiklas, kurios padeda kurti pasitikėjimo kupiną, vienijančią bendruomenę.

Pagarbių ribų nustatymas reiškia gebėjimą nustatyti aiškias ir žmogiškas ribas sau (savidrausmė) ir bendraujant su kitais – klasėje ir mokyklos bendruomenėje.

Ugdyti emocinius gebėjimus svarbu kiekvienam, nes tai padeda suprasti emocijų įvairovę ir jų ribas, mokytis veiksmingai atpažinti emocijas savyje ir kituose, lavinti gebėjimus išreikšti ir valdyti emocijas.

Knygos „Penki įsitraukusio mokymo matmenys. Praktinis vadovas pedagogams“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Penki įsitraukusio mokymo matmenys. Praktinis vadovas pedagogams“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014