Ieškoti

Zombių karštinė (2021)

Originalo pavadinimas: Zombiefeber
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Kategorijos: Siaubo literatūra
Serija: Zombių karštinė
Puslapių skaičius: 176
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/0
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

PIRMOJI KVAPĄ GNIAUŽIANČIOS TRILOGIJOS DALIS
Karščiausią, kokią tik žmonės pamena, vasarą Eldsaloje ima dėtis keisti dalykai. Vieną vėlyvą vakarą į Herberto ir jo senelio namus pasibeldžia nepažįstamasis su dviem lagaminais. Nuo vieno jų ant slenksčio lieka tamsi dėmė. Kraujas? O dar tos miestelį užplūdusios vapsvos... Netrukus vienas po kito paslaptinga liga suserga žmonės: išbąla, jų akys parausta. Bet visų šiurpiausia dar tik laukia. Herbertas sykį išvysta bendramokslį, nešantį rankoje triušį. Negyvą ir kruviną.
Herbertas su bičiule Sale, apleistame malūne įsirengę slėptuvę, ima aiškintis baisiųjų įvykių paslaptis. Joks gyvas – ar negyvas – padaras ten jų nepasieks. Ar visgi pasieks?..
Kristina Ohlsson šiuo metu gyvena Stokholme. Ji yra dirbusi Švedijos slaptojoje tarnyboje ir Užsienio reikalų ministerijoje, bet nuo 2012 m. visą dėmesį skiria rašymui. Sukūrusi istorijas apie Ohiuse gyvenančius draugus „Stiklo vaikai“, „Sidabrinis vaikas“ ir „Akmeniniai angelai“ bei nuotykių romaną „Hester Hilo paslaptis“, K. Ohlson neabejotinai priklauso Švedijos detektyvų kūrėjų elitui ir yra viena iš labiausiai vertinamų vaikams rašančių šalies autorių.
„Zombių karštinė“ – pirmoji kvapą gniaužiančios trilogijos, skirtos 8–12 metų skaitytojams, dalis.

Knygos „Zombių karštinė (2021)“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Zombių karštinė (2021)“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014