Ieškoti

Tiltas į Terabitiją

Originalo pavadinimas: Bridge to Terabithia
Išleista: 2018
Leidykla: Nieko rimto
Kategorijos: Vaikams
Puslapių skaičius: 144
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/1
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:28

Man patiko, skaičiau senokai, bet paliko puikų įspūdį. Nuostabi dviejų vaikų draugystė, kuri skaudžiai nutrūksta. Puiki knyga :)

2013-01-08 14:14

Manau graži knyga vaikams ir paaugliams. Pati skaičiau senokai, dar senesnio leidimo. Labai patiko, tas fantazijos pasaulis ir visa kas stebuklinga, nors sukurta tik vaizduotės. Vaikystėje ir šiaip mane žavėjo tie visi nameliai medyje, miške, savo erdvės įsikūrimas, svajojimas, todėl ši knyga turbūt taip labai ir patiko. Tik kodėl Leslė turėjo mirti? Kaip vaiką paveikė mane tas faktas ir atsimenu savo ašaras :) skaičiau porąsyk ir filmą mačiau porąsyk. Netgi negalėčiau pasakyti kas geriau. Abu paliko gerą įspūdį. Ir filmas, ir knyga :) Rekomenduočiau augančiai kartai. :)

2010-05-03 15:20

Į mažą miestelį atsikrausto visus tuometės visuomenės standartus laužanti Leslė, ir dešimtmetis Džesas suvokia, kad jo gyvenimas pasikeitė visam laikui. Iki šiol nesuprastas meniškos prigimties Džesas patiria, ką reiškia tikra draugystė. Jiedu su Lesle susikuria paslaptingą Terabitijos pasaulį, kuriame gali gyventi taip, kaip jiems norisi. Kai gyvenimas dar kartą apvirsta aukštyn kojomis, Džesas patiria, kad ne tik Terabitijoje vyksta stebuklai... Didžiausi burtai slypi kiekvieno širdyje, o tikra draugystė padeda nutiesti tiltą į nuostabų pasaulį, esantį visai čia pat. Juk ką nors praradęs visuomet atrandi kažką naujo, tiesa?

Knygos „Tiltas į Terabitiją“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Tiltas į Terabitiją“.

Kiti „Tiltas į Terabitiją“ leidimai:

Tiltas į Terabitiją

Katherine Paterson
Obuoliukas 2014

Tiltas į Terabitiją

Ketrina Paterson
Lietus 2000

Tiltas į Terabitiją

Katherine Paterson
Obuolys 2007
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014