Ieškoti

Mano kova. Mylintis žmogus

Originalo pavadinimas: Min Kamp. Andre bok
Išleista: 2019
Leidykla: Baltos lankos
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 544
Skaitė/Skaito/Nori 2/0/5
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:2
Milda  knygą įvertino 
4 iš 5

Labai patiko pirma knyga ("Mano kova. Mirtis šeimoje"), bet ši dalis patiko labiau. Nekantriai laukiu trečios dalies vertimo. Spėju, pasirodys beveik po metų. Nes pirmoji dalis pasirodė praėjusių metų knygų mugėje, o antroji - šių metų. Tikiuosi, kad klystu ir vertimo sulauksime anksčiau :-)

2019-03-14 19:48

Visame pasaulyje išgarsėjusiame šešių autobiografinių romanų cikle "Mano kova" Karlas Uvė Knausgordas šokiruojamai atvirai aprašo savo paties, o ne išgalvotų personažų gyvenimą. Kiekviena ciklo knyga skaitoma kaip talentingai parašytas, tvirtais siužeto siūlais sukabintas romanas. Savito stiliaus pasakojime susipina intymios kasdienio gyvenimo detalės su pamatiniais - meilės, mirties, vienatvės, kūrybos, baimių ir gėdos - klausimais. Šis literatūros šedevras suteikia galimybę pažinti vieną originaliausių šių dienų rašytojų.
Antros ciklo knygos "Mylintis žmogus" šerdis - Knausgordo ir jo žmonos Lindos meilės istorija, tačiau, pasakodamas apie intymius santykius, autorius brutaliai ir atvirai analizuoja įvairias kitas meilės ir nemeilės formas: vaikams, tėvams, draugams, giminėms, šaliai, kaimynui ar nepažįstamajam. Leidžiasi į skausmingas savojo "aš" paieškas: rašymas jam - mėginimas išsilaisvinti , atsiriboti nuo kitų, kasdienybės; paliečia ir savęs pažeminimo arba išaukštinimo temas. Autorius kuria vitališką ir universalų pasakojimą apie kasdienes, mažas ir dideles, kovas, kurias mes visi kovojame diena iš dienos.

Knygos „Mano kova. Mylintis žmogus“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Mano kova. Mylintis žmogus“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014