Ieškoti

Jei sienos prabiltų...

Išleista: 2019
Leidykla: Obuolys
Kategorijos: Meilės romanas
Puslapių skaičius: 544
Skaitė/Skaito/Nori 5/0/4
Turi/Ieško 1/1
Viso vertinimų:5

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Kas nutiktų, jeigu savo gyvenimo meilę sutiktumėte... netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje... Ar mums pakaktų drąsos padaryti tai, ko iš tikrųjų norime, ir būti laimingais?

Kai Emilija sutinka Arą, nepaprastai gražų ir pasitikintį savimi vaikiną, pati nepajunta, kaip susižavi juo. Tačiau nenoromis supranta – tai jos geriausios draugės vaikinas. „Ne laiku ir ne vietoje" – Emilija priima šią tiesą ir susitaiko su likimu. Tačiau širdžiai neįsakysi... Nei laikas, nei atstumas nesumažina nenugalimos traukos, atrodo, tarsi pati Visata kaskart suveda Emiliją ir Arą... Abu jau turi antrąsias puses ir reikia apsispręsti – kas toliau? Net jei visas pasaulis nusigręš, jei turės peržvelgti visas savo vertybes ir įsitikinimus, ar jie išdrįs mylėti, ar pajėgs nepaleisti savo laimės?

Debiutinis Julijos Tareilės romanas „Jei šios sienos prabiltų..." – apie drąsą mylėti ir būti laimingiems, net jeigu tavo jausmai įskaudins visą pasaulį... Meilė, baimė, išdavystė ir didžiulis troškimas įsiklausyti į save ir išdrįsti mylėti ir būti laimingiems – ar tai neprimena Jūsų gyvenimo?

Knygos „Jei sienos prabiltų...“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Jei sienos prabiltų...“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014