Ieškoti

Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys

Originalo pavadinimas: The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 456
Skaitė/Skaito/Nori 6/1/6
Turi/Ieško 5/0
Viso vertinimų:4

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Mirtis visuomet buvo Stelos Fortūnos gyvenimo dalis. Pačios paprasčiausios situacijos – pavyzdžiui, baklažanų kepimas ar kiaulių šėrimas – baigdavosi kraują stingdančiom pasekmėm, kažkodėl nuo pat vaikystės Stela dažniau nei kiti atsidurdavo prie gyvenimo ir mirties slenksčio. Prietaringa mergaitės motina buvo įsitikinusi: neapsieita be tamsiosios jėgos įsikišimo.

Graži ir protinga, įžūloka ir nepalenkiama Stela augo mažame Italijos Kalabrijos regiono kaimelyje kartu su jaunesniąja seserimi Tina ir kaip mokėdama ją saugojo nuo žiaurios realybės. Stela visa širdimi geidė laisvės ir nepriklausomybės – svajojo apie tokį gyvenimą, kokiam stereotipinė italų šeima priešinasi kaip tik įstengia.

Prieš Antrąjį pasaulinį karą Fortūnoms emigravus į Ameriką, Konektikuto valstiją, prasideda naujas šeimos gyvenimo etapas. Savo vietos priešiškame naujame pasaulyje ieškojimas, artimiausių žmonių klaidos, nuodėmės ir sielos žaizdos, nesantaika tarp seserų senatvėje ir, žinoma, nuolatinis Stelos flirtas su mirtimi.

Knygos „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Septynios ar aštuonios Stelos Fortūnos mirtys“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014