Ieškoti

Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį: kaip suprasti paauglio elgesį, išugdyti jo tvirtą pasitikėjimą savimi bei kitais ir užauginti garbingą žmogų

Išleista: 2018
Leidykla: Vaga
Kategorijos: Pedagogika, Edukacija
Puslapių skaičius: 352
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/1
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

2015 metais Harvardo mokslininkai išsiaiškino, kad kiekvienas vaikas, kuris sėkmingai susidoroja su net kebliausiais iššūkiais, savo gyvenime turi bent vieną stabilų ir artimą ryšį su paramą jam užtikrinančiu suaugusiuoju. Kad tai suprastų bestselerių autoriui Joshui Shippui Harvardo mokslų nereikėjo. Kadaise rizikos grupei priklausęs, be tėvų augęs vaikas sutiko globėją, kuris neapleido jo, išmokė patikėti savimi ir pakeitė jo gyvenimą.

Knygoje „Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį“ Joshas Shippas parodo mums, kaip būti tuo rūpestingu suaugusiuoju paauglio gyvenime. Pabrėždamas atjautos, pasitikėjimo ir padrąsinimo svarbą, knygos autorius suskaido paauglio gyvenimą į fazes su joms būdingais pokyčiais, tikslais ir iššūkiais.

Knygoje pateikiama informacija apie paauglių smegenyse vykstančias transformacijas, dalijamasi aukščiausio lygio paauglių ir suaugusiųjų santykių ekspertų patirtimi, siūlomi praktiniai scenarijai, kuriais vadovaujantis galima lengviau susidoroti su tokiomis sudėtingomis temomis kaip:

• ATLEIDIMAS: Ką daryti, kai mano paauglį vaiką įskaudina ir tai nėra jo kaltė?
• BENDRAVIMAS: Kaip kalbėtis su paaugliais? Jie tik vaiposi.
• PASITIKĖJIMAS: Nebepasitikiu paaugliu vaiku. Kaip tai pakeisti?
• PATYČIOS: Padėkite! Paauglys (arba jo draugai) persekiojami, iš jų tyčiojasi.
• SUNKŪS POKALBIAI: Narkotikai. Mirtis. Seksas. O, varge!

Knygos „Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį: kaip suprasti paauglio elgesį, išugdyti jo tvirtą pasitikėjimą savimi bei kitais ir užauginti garbingą žmogų“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Suaugusiųjų gidas po paauglių pasaulį: kaip suprasti paauglio elgesį, išugdyti jo tvirtą pasitikėjimą savimi bei kitais ir užauginti garbingą žmogų“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014