Ieškoti

Slaptosios Agathos Christie užrašų knygelės: penkiasdešimt detektyvinių siužetų

Išleista: 2017
Leidykla: Briedis
Kategorijos: Pažintinė literatūra
Puslapių skaičius: 512
Skaitė/Skaito/Nori 0/0/1
Turi/Ieško 2/0
Viso vertinimų:0

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Agatha Christie (1890–1976) po mirties tapo garsiausia detektyvų rašytoja pasaulyje. 2004 m. rastas neįtikėtinas jos palikimas – septyniasdešimt trys užrašų knygelės, prikeverzotos beveik neįskaitomai. Jose surašyta įvairių pastabų, sudaryti sąrašai ir planai daugybei būsimų kūrinių.
Neįkainojamas radinys atskleidžia didžiausią Agathos Christie paslaptį – kaip iš jos pieštuku primargintų užrašų gimė visame pasaulyje pripažinimo sulaukę detektyvai. Įvairūs siužetai, alternatyvios pabaigos, išbrauktos ir kelis kartus pakeistos scenos – tai sudomins visus, perskaičiusius bent vieną Agathos Christie knygą ar mačiusius kurį nors pagal jos kūrinį pastatytą filmą.
Šioje knygoje Johnas Curranas nagrinėja daugybę ištraukų iš užrašų knygelių, taip pat pateikia du jose rastus ir kitur nepublikuotus Erkiulio Puaro apsakymus.
Johnas Curranas yra ilgametis Agathos Christie biografijos ir kūrybos tyrinėtojas, daugybę metų dirbęs rašytojos oficialios interneto svetainės redaktoriumi. Jis bendradarbiavo su A. Christie anūku Mathew Prichardu steigiant Agathos Christie kūrinių archyvą.

Knygos „Slaptosios Agathos Christie užrašų knygelės: penkiasdešimt detektyvinių siužetų“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Slaptosios Agathos Christie užrašų knygelės: penkiasdešimt detektyvinių siužetų“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014