Ieškoti

Kaip pažinti save

Originalo pavadinimas: How to see yourself as you really are
Išleista: 2011
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Religija, Populiarioji psichologija
Puslapių skaičius: 216
Skaitė/Skaito/Nori 4/2/7
Turi/Ieško 5/1
Viso vertinimų:4

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Meilė ir įžvalga neša mus nušvitimo link tarsi du paukščio sparnai, teigia svarbiausia budizmo mintis. Pasak Jo Šventenybės Dalai Lamos, mes visi galime pasiekti laimę ir gyventi prasmingai, tačiau raktas į šį tikslą yra savęs pažinimas. Šioje knygoje pasaulio budistų lyderis ir Nobelio premijos laureatas atskleidžia skaitytojams, kaip atpažinti ir išsklaidyti klaidingą supratimą apie save, pasaulį aprėpti tikroviškiau, su didesne meile.

Asmeninėmis istorijomis iš Dalai Lamos gyvenimo ir savistabą ugdančiais pratimais bei patarimais pagyvinta knyga skiriama visiems žmonėms, nesvarbu, kokia jų rasė, religija ir politinės pažiūros. Ji tinkama tiems, kurie laiko save žmonių šeimos nariais ir ieško vidinių sprendimo būdų.

 

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV gimė 1935 m. Šiaurės Rytų Tibete. Dvejų metų buvo atpažintas kaip savo pirmtako, Dalai Lamos XIII, reinkarnacija. Svarbiausias pasaulio budistų lyderis daug keliauja ir išraiškingai kalba kviesdamas skleisti gerumą, supratimą, pagarbą aplinkai, o svarbiausia – pasaulinę taiką. 

Jeffrey Hopkinsas dešimt metų dirbo Dalai Lamos vertėju. Budistų mokytojas ir daugiau nei trisdešimt penkių knygų autorius yra Tibeto ir budizmo studijų profesorius emeritas Virdžinijos universitete.

Knygos „Kaip pažinti save“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Kaip pažinti save“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014