Ieškoti

Trise valtimi (neskaitant šuns)

Išleista: 2008
Leidykla: Vaga
Kategorijos: Romanas
Puslapių skaičius: 240
Skaitė/Skaito/Nori 56/0/29
Turi/Ieško 20/1
Viso vertinimų:54
Nebeegzistuojantis vartotojas

sąmojis, mano galva, labai jau neypatingas... kažkokių (protingų) tiesų ši knyga nepasako. Knyga kartais priminė filmą 'oh brother where are thou', bet kaip bebūtų keista, filmas nunešė šią knygą. Gal dėl to, kad labai geras filmas. O gal dėl to, kad labai neypatinga knyga...

2011-03-19 11:58

Pradzia nuteike smagiai, kad bus tikrai gera knyga, su lengvu, bet izvalgiu humoru. Taciau veliau pradejo erzinti per dazni istoriniai isvedziojimai, sentimentalus gamtos aprasymai. Bet kai visa tai prasukdavau greituoju skaitymu ir grizdavau prie normalaus siuzeto viskas vel stodavo i savo vietas.

2011-02-09 13:46

Puiki knyga, geras jumoras, šmaikšti ir tiksli ironija, sarkazmas. Nors, turiu pripažinti, kad iš dviejų skaitytų jo knygų, visgi labiau patiko "Kaip mes rašėme romaną". Tačiau ir "Trise valtimi (neskaitant šuns)" taip pat turėjo savų perliukų. Žodžiu, patinka man tas Jerome K. Jerome su savo jumoru.

2011-01-23 21:04

Gal kas atiduotų?

2010-08-06 20:53

sita norejau pirkt :) gausi duot paskaityt :)

2010-04-02 11:34

Garsiausias anglų rašytojo Jerome K. Jerome kūrinys „Trise valtimi (neskaitant šuns)“ pasakoja apie trijų Londone užsisėdėjusių vyriškių ir šuns kelionę Temzės upe. 
Švelnus humoras, subtilus sąmojis, o retsykiais ir aštrios replikos nuspalvina dviejų savaičių trukmės keliautojų-mėgėjų kelionę vandeniu ir kurioziškas situacijas, į kurias patenka romano veikėjai. Autorius nevengia ilgų istorinių, politinių, geografinių ekskursų, atskleidžia Anglijos gamtos ir miestelių grožį.

Ši knyga – tai puiki galimybė skaitytojams dar kartą pasimėgauti, o romano dar neskaičiusiems – susipažinti su geriausiomis Jerome K. Jerome kūrybos savybėmis: puikia psichologine motyvacija, gyvenimo džiaugsmu, sveiku, nors ir kandoku juoku, nelauktomis, retsykiais ir neįtikėtinomis komiškomis situacijomis, lengvu ir sklandžiu pasakojimu

Knygos „Trise valtimi (neskaitant šuns)“ apžvalgų po kol kas nėra.


Knygos, panašios į „Trise valtimi (neskaitant šuns)“:

Trise valtimi (neskaitant šuns)

Jerome K. Jerome
---
Tokia pati tik kito leidimo
Edita

Trise valtimi

Jerome K. Jerome

Kiti „Trise valtimi (neskaitant šuns)“ leidimai:

Trise valtimi (neskaitant šuns)

Jerome K. Jerome
Mintis 1986
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014