Ieškoti

Rojalio kambarys

Išleista: 2004
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Kategorijos: Apysakos, Apsakymai
Puslapių skaičius: 164
Skaitė/Skaito/Nori 20/0/13
Turi/Ieško 5/0
Viso vertinimų:14
Jurgita  knygą įvertino 
5 iš 5

Knygoje rašoma apie knygą, kurioje surašytos visų žmonių tikslios mirties datos,laiškelius, kuriuose siūloma pasirinkti vieną nelaimę iš trijų ir filmą su kuriuo žmonės taip susigyvena, kad pradeda gyventi aktorių gyvenimą, filmą, kuris niekada nesibaigia. Tai knyga, kurioje išvystytas naujas siužetas.

2019-01-19 08:50
truputį  knygą įvertino 
4 iš 5

Įdomus postmodernus atradimas. Nors novelės tampa šiek tiek nuspėjamos (jauti, kad ir toliau skaitai būtent Melniką, atpažįsti kūrinio struktūrą), bet paprastas sakinys, prabylantis apie tiek daug, išgauta likimiška ir kartu klajoklį guodžianti nuotaika, nuojautų mozaika, kad kažkas yra galingesnis už tave, kad kažkur kiekvienas turi savo rojalio kambarį, kad visa praeina, pakeri.

2012-04-08 13:20
Rasa  knygą įvertino 
5 iš 5

Tai pirmas mano skaitytas šio autoriaus kūrinys ir panašu, kad atradau dar vieną mėgstamą lietuvių autorių. Istorijos sužavėjo. Daug fantazijos, bet visa tai ne erzina (nemėgstu didelių 'fantastikų', o įtraukia ir nepaleidžia.

2011-08-22 00:57

Savito stiliaus ir originalių temų kūriniuose rašytojas sukuria paslapties, dažnai ir absurdo atmosferą. Jis meistriškai manipuliuoja vietos, laiko, erdvės sąvokomis, pasiekdamas ne tik dramatinės įtampos ir meninio įtaigumo, bet ir filosofinių įžvalgų. Pasakodamas tikroviškas gyvenimo istorijas, kuriose personažai patiria vidinį nestabilumą, sielos chaosą, autorius verčia suabejoti daugeliu tabu, varžančių žmogaus laisvę.

Knygos „Rojalio kambarys“ apžvalgų po kol kas nėra.


Knygos, panašios į „Rojalio kambarys“:

Pilna burna paukščių

Samanta Schweblin
---
Panaši savo rašymo stiliumi
Jurgita
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014