Ieškoti

Sausra

Originalo pavadinimas: The Dry
Išleista: 2018
Leidykla: Baltos lankos
Kategorijos: Trileris
Serija: Aaron Falk
Puslapių skaičius: 336
Skaitė/Skaito/Nori 13/0/7
Turi/Ieško 4/0
Viso vertinimų:13

Nieko daug apie šią knygą pasakyti negaliu. Detektyvas, kurių matyt jau nemažai perskaityta, kad šis pasirodė tik pasikartojantis atgarsis visų iki tol skaitytų tokio pobūdžio istorijų. Nesakau, kad skaityti nepatiko. Patiko, įdomu, perskaičiau vienu prisėdimu, bet stengiausi blogus ir žiaurius dalykus neįsileisti į vidų. Suvokiu, kad gyvenimas nėra vien tik pūkuotas, švelnus ir baltas debesėlis, apšviestas ir pakutentas džiaugsmingais ir šiltais saulės spinduliais. Kai plačiau atsimerki ir apsižvalgai, pamatai tiek daug baisių dalykų, tamsos ir neteisybės, kad paskui sunkiai randi jėgų uždegti šviesos spinduliuką savyje. Šita knyga kibo prie manęs kaip juoda, gliti masė, kuo toliau skaičiau, tuo darėsi tamsiau ir tamsiau. Supratau, kad šiuo metu nebenoriu matyt skaityti tokių istorijų, nebenoriu, kad tie baisiosios gyvenimo pusės šešėliai kabintųsi nagučiais į mano dūšią ir temdytų šviesą joje. Kaip detektyvas ši knyga galbūt ir gera, bet tikrai esu skaičiusi daug geresnių. Šitas ne itin sužavėjo, nemanau, kad po kurio laiko atsiminsiu apie ką jis.

2019-01-04 15:51

Alinančios sausros kankinamą Kievaros miestelį Australijoje ištinka nelaimė: vyras, pirma nušovęs žmoną ir vaiką, paskutinį šūvį skiria sau. Į geriausio draugo Luko ir jo šeimos laidotuves atvyksta Melburno federalinis policininkas Aronas Falkas, tačiau gimtajame miestelyje jį pasitinka atšiaurūs žvilgsniai. Gamtos stichijos ir žiaurios tragedijos išvarginti gyventojai dar atmena, kaip, įtardami kraupiu nusikaltimu, prieš 20 metų iš miesto jie išginė Falkus, ir tik Luko liudijimas tuomet apsaugojo Aroną nuo kalėjimo.

Nepaisydamas gyventojų priešiškumo ir norėdamas apmaldyti Luko artimųjų širdgėlą, Falkas imasi tirti šeimos tragediją. Aroną kankina klausimas: ar tai – desperatiškas sausros iškankinto ir vilties netekusio ūkininko poelgis, o gal priežastys slypi giliau? Kuo daugiau klausimų jis užduoda, tuo labiau veriasi seniai palaidotos miestelio paslaptys. Kievaros sąstingis apgaulingas, įtampa auga, kol susitvenkusi nutvilko klausimu: kas žiauresnis – įniršio apakintas žmogus ar nepermaldaujama stichija?

Knygos „Sausra“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Sausra“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014