Ieškoti

Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas.

Originalo pavadinimas: THE LORD OF THE RINGS. THE RETURN OF THE KING
Išleista: 2020
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Fantastika
Serija: Žiedų valdovas
Puslapių skaičius: 504
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/2
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Neatmenamais laikais Viduržemio pasaulyje gyvenę elfai nukaldino stebuklingus Žiedus, bet patį galingiausią, visų Žiedų Valdovą sau nusikalė Juodasis Mordoro Lordas Sauronas. Prieš tūkstančius metų susivieniję elfai ir žmonės įveikė Sauroną, o jo Žiedas pradingo tamsiuose Anduino upės duburiuose. Tačiau dabar Priešas sugrįžo ir siekia susigrąžinti Visagalį Žiedą.

Išsigelbėti nuo Tamsos galima tik sunaikinus Žiedą pačioje Priešo buveinėje Mordore. Šią užduotį atlikti sutiko jaunas hobitas Frodas, o kelionėje jį lydėti pasišovė Žiedo brolija. Oksfordo universiteto profesoriaus ir knygos „Hobitas" autoriaus J. R. R. Tolkieno fantastinės trilogijos „Žiedų valdovas" trečiojoje dalyje „Karaliaus sugrįžimas" pasakojama apie paskutinį Žiedo brolijos ir jų sąjungininkų mūšį su Tamsos šešėliu ir Žiedo Nešėjo užduoties pabaigą.

Prie geriausių visų laikų fantastikos žanro kūrinių priskiriamo „Žiedų valdovo" autorius J. R. R. Tolkienas sugalvojo nuostabų Viduržemio pasaulį, sukūrė unikalią jo istoriją, mitologiją ir geografiją, supažindino skaitytojus su hobitais, elfais, nykštukais, orkais ir kitomis pasakiškomis būtybėmis. Daugiau kaip į pusšimtį kalbų išverstos „Žiedų valdovo" knygos milijoniniais tiražais pasklido po pasaulį ir užkariavo skirtingų kartų fantastikos mėgėjų širdis.

Knygos „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas.“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas.“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014