Ieškoti

Haris Poteris ir Išminties Akmuo

Išleista: 2004
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Jaunimui, Paaugliams
Puslapių skaičius: 246
Skaitė/Skaito/Nori 359/1/8
Turi/Ieško 131/1
Viso vertinimų:206
Knygą parduoda Edita (daugiau pasiūlymų)
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Vaikystėje mano šeima neturėjo pinigų nupirkti tokias brangias Hario Poterio knygas. Atsimenu kadaise klausiausi savo vienos draugės, kuri pasakojo apie šitas knygas ir man jas rodė. Kaip pavydėjau... taip pavydėjau, kad prisiekiau, jog užaugęs nusipirksiu visas knygas kokių tik širdis geis! Taip ir darau iki šiol.

Prie Hario Poterio skaitymo ruošiausi jau kelis metus, po to kai susipirkau visas knygas. Tad nusprendžiau imtis veiklos su jomis. Ir neveltui tai visų giriamos knygos- šitoji man itin patiko. Filmas ir knyga tikrai dera, bet knygoje daugiau detalių, kurių filme neparodė. Su malonumu kibsiu į kitas. Na, o kurį koledžą aš pats rinkčiausi jei galėčiau mokytis Hogvardse? Be abejonės Slytherin (Klastūnynas). >:) Visi sako, jog aš iš akies luptas Sneipas. :D

2020-07-03 18:55
Edita  knygą įvertino 
4 iš 5

Buvo smalsu perskaityti populiariausią vaikų knygą Harį Poterį. Ir tikrai smagi knygelė vaizduotė įsišėlsta beskaitant. Nenuobodi, daug nuotykių, stebuklų, magijos. Juk kiekvienas vaikas trokšta kokio nors stebuklo, kad kažkas pasikeistų jo gyvenime, todėl labai lengvai įsigyvena į berniuko Poterio vaidmenį. Pirmoji dalis nenuvylė paliko gerą įspūdį. Man tik knygelė skurdoka - galėjo truputėlį labiau išsiplėsti siužetine prasme, o šiaip tikrai puikus skaitinys.

2016-01-28 11:49

Kad jau tokie geri atsiliepimai, tai aš jau turiu nusipirkusi knygą tai pabandysiu perskaityti.

2012-11-28 11:12
Aurelija  knygą įvertino 
5 iš 5

Verta perskaityti knygų serija ir tikrai ne vien vaikams ar paaugliams, bet ir jų tėveliams.

2012-11-23 15:44
Plepatuska  knygą įvertino 
5 iš 5

Į J.K.Rowling knygas žiūrėjau atsainiai. Nevertinau jų kaip gerų knygų. Harį Poterį pasiėmiau tik dėl to, kad draugės labai gyrė ir tiesiog vertė pasiimti. Ir ką jūs manot? Ogi, man patiko! Ir tikrai imsiu antrą dalį.

2012-06-16 13:47
Haris Poteris – vienuolikmetis su akinukais, vargstantis klaikioje dėdės ir tetos Durslių šeimynėlėje. Didžiausias jo kankintojas – dručkis pusbrolis Dudlid. Haris miega sandėliuke po laiptais ir nė sykio nėra šventęs gimtadienio.
 
Viskas pasikeičia pašto pelėdai atnešus nepaprastą kvietimą – mokytis Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Prasideda nepamirštami jo nuotykiai: jis išmoksta keisčiausių burtų, tampa kvidičo (lyg ir krepšinio ant šluotų) čempionu, padeda išperinti slibiniūkštį ir, slepiamas neregimojo apsiausto, leidžiasi į pavojingą žygį. Su keletu ištikimų draugų Haris Poteris eina pasitikti stebuklingos savo lemties...

Knygos „Haris Poteris ir Išminties Akmuo“ apžvalgų po kol kas nėra.


Knygos, panašios į „Haris Poteris ir Išminties Akmuo“:

Haris Poteris ir Netikras Princas

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Fenikso brolija

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Ugnies taurė

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Azkabano kalinys

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Paslapčių kambarys

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Netikras Princas

J. K. Rowling

Haris Poteris ir Išminties Akmuo

J. K. Rowling

Kiti „Haris Poteris ir Išminties Akmuo“ leidimai:

Haris Poteris ir Išminties Akmuo

J. K. Rowling
Alma littera 2002
Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014