Ieškoti

Nuostabi katytė

Originalo pavadinimas: The Perfect Kitten
Išleista: 2019
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Vaikams
Puslapių skaičius: 127
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/0
Turi/Ieško 1/0
Viso vertinimų:1
Dorian de Jandreau  knygą įvertino 
5 iš 5

Tai knyga apie labai smalsią kurčią katytę, kuriai nušypsojo laimė du kartus. Knygoje labiausiai mane sužavėjo, kad katytės šeimoje mergaitės turėjo patėvį. Ne dažnai, o gal ir visai niekada, kažkodėl vaikiškoje literatūroje neparodomos šeimos, kuriose yra patėvis ar pamotė. Tikrai labai būčiau norėjęs turėti tokią knygą kai buvau vaikas ir pats turėjau net kelis patėvius... o juk dažniausiai naujas šeimos narys būna įvertinamas neigiamas... o šioje knygoje tai buvo teigiamas personažas. Tad tokia graži istorija yra puikus pavyzdys apie laimingą šeimą. O istorija dar gražesnė dėl katytė Gėlytės, juk apie kurčias kates taip pat nedaug rašoma šioje žanro literatūroje.

2019-05-12 18:53

Ebė seniai norėjo auginti kačiuką, bet paaiškėjo, kad gatvė, prie kurios ji gyvena, tam yra per daug pavojinga. O štai prieglauda ieško namų kurčiai katytei, kuriai negalima eiti laukan. Ji puikiai tinka Ebei ir jos šeimai.

Gėlytė džiaugiasi savo naujaisiais namais ir Ebės meile. Bet tiesiai už lango plyti platus pasaulis, kur tiek daug įdomių ir dar nematytų dalykų... Jai tereikia vienos progos ištrūkti!

Knygos „Nuostabi katytė“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Nuostabi katytė“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014