Ieškoti

Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti

Išleista: 2018
Leidykla: Eugrimas
Kategorijos: Verslas
Puslapių skaičius: 388
Skaitė/Skaito/Nori 1/0/1
Turi/Ieško 0/0
Viso vertinimų:1

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Knygoje „Naujoji galia“ du vizionieriai, Jeremy Heimans ir Henry Timms, kviečia skaitytojus į pribloškiančią kelionę po 21 amžių. Autoriai analizuoja unikalų šio amžiaus reiškinį – naująją galią, kuri šiuo metu neišvengiamai keičia politiką, verslą ir pačią visuomenę.

Naudojatės moderniomis technologijomis, aktyviai reiškiatės feisbuke ar kituose socialiniuose tinkluose, paliekate atsiliepimus ir mielai dalijate patiktukus, o gal kartą priėmėte „ledinio vandens iššūkį" ir apsipylėte kibiru šalto vandens? Vadinasi, esate šios naujos realybės dalis, o supratimas apie tai, kaip ši naujoji galia veikia, gali pakeisti ir Jūsų gyvenimą.

Anot knygos autorių, „ši galimybė dabar jau mūsų visų rankose. Galite kurti filmus, rasti draugų ir užsidirbti; dalytis viltimi ar idėjomis; formuoti bendruomenes ar judėjimus – ir visa tai daryti gerokai didesniu mastu ir sukelti gerokai daugiau pasekmių, nei vos prieš kelerius metus". Nuo ko pradėti? Ši knyga atsakys ir į šį klausimą, bet ne tik! Iš viso pasaulio surinkti iliustruoti sėkmingiausių naujosios galios taikymo istorijų pavyzdžiai ne tik praplės Jūsų akiratį, bet ir suteiks konkrečių žinių, kaip iš pasyvaus dalyvio tapti aktyviu 21 amžiaus tikrovės kūrėju.

Knygos „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014