Ieškoti

Aušvico tatuiruotojas (I dalis)

Originalo pavadinimas: The Tattooist of Auschwitz
Išleista: 2019
Leidykla: Baltos lankos
Kategorijos: Istorija
Serija: Aušvico tatuiruotojas
Puslapių skaičius: 256
Skaitė/Skaito/Nori 48/0/14
Turi/Ieško 14/1
Viso vertinimų:28
Rima  knygą įvertino 
3 iš 5

Tikėjausi kažko realesnio. Galbūt aš per daug dokumentinės literatūros apie tą laikotarpį skaičius, nes šis romanas man pasirodė "per saldus".

2020-02-10 12:22

Praleidęs daugiau nei dvejus su puse metų įkalintas, Aušvico tatuiruotojas regėjo nesuvokiamai žiauraus elgesio su žmonėmis, tačiau taip pat jis buvo liudininkas ir stulbinamai drąsių poelgių. Jis pats rizikuodamas savo gyvybe naudojosi priveligijuota tatuiruotojo padėtimi tam, kad iškeistų mirusiųjų žydų papuošalus ir pinigus į maistą, kurį vėliau perduodavo badaujantiems draugams kaliniams.

Tyliai dirbti savo darbą, neprieštarauti ir net nepakelti žvilgsnio gavus nurodymus – tai buvo svarbi išlikimo sąlyga, kuri vieną liepos dieną pakibo ant plauko. Leilas, kalinys numeris 32407, pamato merginą, laukiančią eilėje gauti savo numerio. Gita, kalinė numeris 34902, pavergia Leilo širdį iš pirmo žvilgsnio. Tą akimirką jaunojo tatuiruotojo gyvenimas įgija naują tikslą. Jis prisiekia sau bet kokiu būdu išgyventi, padėti išlikti Gitai ir vieną dieną susituokti.

Ar pavyks kaliniams 32407 ir 34902 įveikti didžiausius likimo išbandymus? Kam teks ryžtis, kad laimėtų išgyvenimo kovą? Ar įmanoma apsaugoti savo meilę net tikrame pragare?

Knygos „Aušvico tatuiruotojas (I dalis)“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Aušvico tatuiruotojas (I dalis)“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014