Ieškoti

Žarnyno žavumynai. Papildytas leidimas

Išleista: 2018
Leidykla: Kitos knygos
Kategorijos: Sveikata, Grožis
Puslapių skaičius: 296
Skaitė/Skaito/Nori 2/1/5
Turi/Ieško 3/0
Viso vertinimų:2

Norite šiai knygai parašyti komentarą? Prisijunkite!

Kodėl kartais pavalgius ima urgzti pilvas? Kodėl rytais iš burnos sklinda biotualeto „aromatas“? Kodėl susinervinus dingsta apetitas? Kiek kartų per dieną turime pasėdėti ant klozeto? Dėl ko kankina nelemtas rėmuo? Kaip veikia antibiotikai ir laisvinamieji?

Jauna Frankfurto mikrobiologė Giulia Enders (gim. 1990) drąsiai, išmaniai ir linksmai prabyla apie dalykus, kuriuos išgirdę nuraustame. Tai virškinimas, žarnos, tuštinimasis, kakučiai... Pasitelkusi naujausius mokslo tyrimus ji detaliai – su visomis pikantiškomis smulkmenomis – paaiškina, kaip veikia virškinamasis traktas, kuris sudaro du trečdalius mūsų imuninės sistemos, turi nuosavą nervų sistemą, o energiją ima iš bandelių bei tofu dešros.

Pasirodžiusi 2014-ųjų pavasarį knyga iškart tapo bestseleriu. Vokietijoje jos tiražai viršijo 2 mln. egzempliorių, knyga išleista 40-yje pasaulio šalių. Paprastai ir suprantamai parašyti „Žarnyno žavumynai“ aktualūs visiems ir itin naudingi turintiems mitybos bei virškinimo sutrikimų.

Knygoje daug nuotaikingų autorės sesers Jill Enders iliustracijų.

Šiame leidime yra naujas skyrelis apie žarnyno ir smegenų ryšius, kelios naujos iliustracijos ir patarimų, kaip fermentuoti daržoves namuose. Skaitytojų patogumui naujo leidimo raidės yra truputį didesnės.

Knygos „Žarnyno žavumynai. Papildytas leidimas“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Žarnyno žavumynai. Papildytas leidimas“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014