Ieškoti

Karūna be karaliaus

Išleista: 2017
Leidykla: Alma littera
Kategorijos: Grožinė literatūra
Puslapių skaičius: 280
Skaitė/Skaito/Nori 5/0/1
Turi/Ieško 4/0
Viso vertinimų:1
Ingrida  knygą įvertino 
3 iš 5

Istorija apie Lietuvą. Pagrindinis veiksmas vyksta 2005 m., tačiau jis labai glaudžiai susijęs su kunigaikščio Vytauto laikais. Pasakojimo veiksmas vyksta Vilniuje. Pagrindinė veikėja Algė po senelio mirties gauna paveldėjimą su paslaptingais rašmenimis, kuriuos bando įminti ir sužinoti, kokia paslaptis užrašyta. Istorija įdomi, įtraukianti.

2019-01-15 11:48

Darbas Algei Gustaitei yra visas gyvenimas. Ji nebemoka gyventi neaukodama savęs įprastam projektui, todėl išvaryta netikėtų atostogų nebežino, ką veikti. Nusprendusi vykti į Kauną sutvarkyti dokumentų dėl senelio palikimo ji net neįtaria, į kokį pavojingą nuotykį įsivels. Algės palikimas – namas kartu su lotynišku rašteliu, pasakojančiu apie mįslingą relikviją slepiančius antspaudus. Pasikvietusi į pagalbą mokyklos laikų bičiulį istoriką mergina leidžiasi į paieškas.

Prieš 600 metų Vytautas Didysis mirė taip ir nekarūnuotas. Nuo to laiko užkeikto valdžios vainiko trokšta visi didieji Lietuvos vyrai, nes tas, kuris turi karūną, įgyja nesuskaičiuojamus tur­tus, valdžią ir galią, todėl nenuostabu, kad vos pradėjusi paiešką Algė sulaukia grasinimų. Raštelyje minėtos relikvijos – karūnos – siekia daugiau pavojingų varžovų. Prasideda paslapčių, netikėtumų ir įtampos kupinos varžybos.

Gina Viliūnė (g. 1974 m.) jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus bei Lietuvos istorija, veda ekskursijas, rašo straipsnius, yra knygos „Vilniaus šventovės" (su bendraautoriu R. Urbakavičiumi, 2012 m.) ir istorinių romanų „Vilniaus madona" (2014 m.), „Magdalė, smuklės merga" (2016 m.) „Imperatoriaus meilužė" (2016 m.) autorė.

Knygos „Karūna be karaliaus“ apžvalgų po kol kas nėra.


Niekas nepasiūlė knygų, panašių į „Karūna be karaliaus“.

Naudojimo taisyklės | Kontaktai | D.U.K. | Pagalba
www.suknyga.lt © 2014